2737
2734

من سومین ساله 

اصلأ ناامید ناامید هستم دیگه امسال هم قبول نشم نمیخوام ثبت نام کنم برای کنکورای سالهای بعد

تا پارسال مجرد بودم کسی چیزی نمی‌گفت اما امسال متاهلم اوضاع فرق داره و همه هم میدونن ثبت نام کردم ؛)))))

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاپیک آخرم وصف حالمه😂💔

دوست خوبم حالت رو درک می کنم

کنار نمیام سکوت کردم همه حرفاشونو توی یه دفتر جمع کردم انشاالله براشون جبران زحمت کنم😍

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
رشتت چیه؟ چراخب پشت کنکور موندی دوست داری حتمن دولتی قبدل شی یا...

تجربی

خواستم پزشکی قبول شم.هوش و استعدادشو داشتم.

اما یه افسردگی مزخرف گرفتم و خیالپردازی.

الانم که شروع کردم همش بیحالم.حوصله خوندن ندارم.تا بیام دوباره عادت کنم بع مطالعه تیر شده

من سومین ساله  اصلأ ناامید ناامید هستم دیگه امسال هم قبول نشم نمیخوام ثبت نام کنم برای کنکورای ...

منم سال سومم.

دیوونه شدم از بس نشستم تو اتاقم به بهونه درس خوندن.منزوی شدم

2740
تجربی خواستم پزشکی قبول شم.هوش و استعدادشو داشتم. اما یه افسردگی مزخرف گرفتم و خیالپردازی. الانم ...

چراخب ادامه دادی ب کنکور دادن برو دنبال ی کار دیگ بالاخره تو اولیتات ب اولی نرسیدی گزینه بعدی انتختب کن خودم دو سال پشت کنکور بودم دیگ کنکور ندادم رفتم رشته ی دیگ ای