2737
2734

انقدر صدام گرفته شده شبیه خروس 

این مابین یه سوال بپرسم حموم رفتن واسه سرما خوردگی بده؟؟ولی گلو درد و گوش دردم الان خوب شده مشکل اصلیم آبریزش بینی و گرفتگی وحشتناک صداست تروخدا راهکاری بلدید بگید خوب شم

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حمام گرم خوبه ، سینوس شویی کن سرچ کن فیلمشو ببین ، روزی سه بار هر بار ۵ ۶ بار انجام بده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

برا گرفتگی صدا میتونی تخم مرغ عسلی بخوری خیلی شل باشه بزار تو اب خواست که بجوشه درش بیار بشکن نمک بزن و بخور صدات خوب میشه ان شاءالله 

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

تخم شربتی از این تخمایه سیاه بریز تو لیوان روش آبجوش بریز وقتی داغه بخور دوبار بخوری خوب میشی

اثر کرد برای حاجتم یه صلوات بفرست بیزحمت

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
اویشن دم کن بجای چاییت بخور 

خوردم دیشب والا هیچ

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

روتارین از داروخونه بگیر بخور حموم ترجیحا نری بهتره یا اگه مجبوری بری  زیاد طولش نده سریع بیا بیرون سرو کلتو‌با سشوار خشک کن و لباس گرم بپوش و تا چند ساعت از خونه بیرون نرو و غذاهای گرمو سبک بخور 

تخم شربتی از این تخمایه سیاه بریز تو لیوان روش آبجوش بریز وقتی داغه بخور دوبار بخوری خوب میشی اثر ک ...

از همین الان واست صلوات میفرستم من کاش صدام خوب شه دیوونه شدم امسال ۱۰۰۰ بار مریض شدم دیگه سر به بیابون میزارم اینبار

روتارین از داروخونه بگیر بخور حموم ترجیحا نری بهتره یا اگه مجبوری بری  زیاد طولش نده سریع بیا ب ...

بعضی ها گفتن خوبه آخه من گلو درد و اینا ندارم سینوس هامه