2733
2734
عنوان

چقد من با همه 🖐اینجوری بودم همه با من 🫳 اینجوری بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه بدتره که والا من الان دوستام گاهی صدای خیلی کاراشون رو در نمیارن

چی بگم آخه منی ک باید خوابگاه هم برم اونجا نیار بع دوست دارم نمیدونم چیکار کنم 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
منم 12امم .مدرسه تموم شد ولی ب یکی از دوستام وابستگی شدید دارم دلم زیاد براش تنگ میشه ولی اون الان ی ...

من دیگ هیچکدومشون برام مخم نیستن این نهایی‌اش را بدیم انشالله ببینیم چی میشه

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2742
چی بگم آخه منی ک باید خوابگاه هم برم اونجا نیار بع دوست دارم نمیدونم چیکار کنم 

بیشتر باید رو خودت حساب کنی حقیقتا

با همه در حد نرمال دوست باشی

ولی قاطی نشی خیلی

چون معرف ندارن اکثرا

رفاقت پسرا ماندگار تره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
 واقعا فقط دلم میخاد زود از شر دبیرستان راحت شم شاید دانشگاه بشه یه دوست خوب پیدا کرد

نه دوست خوب خداوند متعاله. همه نفس اماره دارن .خوب نیستن.ولی بدم نیستن....به هیچ کس اعتماد نکنید .حتی پدرومادر

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

خب توهم اینجوری نباش با سیاست رفتارکن قرار نیست باهمه خوب و روراست باشی ک 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
بیشتر باید رو خودت حساب کنی حقیقتا با همه در حد نرمال دوست باشی ولی قاطی نشی خیلی چون معرف ندارن ...

امیدوارم خوب بگذره 

2740
خب توهم اینجوری نباش با سیاست رفتارکن قرار نیست باهمه خوب و روراست باشی ک 

واقعا  برای بعضی آدما نمیشه  یدفعه ولی اونا یه کاری میکنن کرک و پشمات میریزه

واقعا  برای بعضی آدما نمیشه  یدفعه ولی اونا یه کاری میکنن کرک و پشمات میریزه

ملت موذین باید مث خودشون باشی

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥