2733
2739
عنوان

خانمای ساکن مشهد

112 بازدید | 19 پست

یه بازار نزدیک حرم هست که همه روسری فروشن 

میدونید نزدیک کدوم ورودی حرم میشه؟ اسم صحنش؟ 

بعد اینکه هوای مشهد چطوره؟ 

ان شاءالله امشب بلیط داریم برای مشهد؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

یه سوال دیگه هم دارم 😁

به نظرتون با یکونیم میتونم یه انگشتر فیروزه مردونه بگیرم مشهد؟ البته اصل نه میدونم گرونتره 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه سوال دیگه هم دارم 😁 به نظرتون با یکونیم میتونم یه انگشتر فیروزه مردونه بگیرم مشهد؟ البته اصل نه ...

اره بابا میتونی برو بازار رضا طبقه بالا ک عمده فروشی هستن بگرد یه خوبشم گیر میاری اصل

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
آره میتونی از پاساژ فیروزه بگیر

ممنون عزیزم میشه لطف کنی ادرسشو بهم بدید؟ از حرم خیلی فاصله داره؟ 

برای انگشتر برو پاساژ فیروزه 

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
2740
اره بابا میتونی برو بازار رضا طبقه بالا ک عمده فروشی هستن بگرد یه خوبشم گیر میاری اصل

ممنونم عزیزم، بازار رضا خیلی فاصله داره از صحن باب الجواد؟ 😁

من اصلا مشهدو جز صحن باب الجواد بلد نیستم واقعا

اگه میخوای لباس بخری از دم حرم نخر خیلی چیز خوشگل ندارن 

برو هفده شهریور پاساژ اسمان 

یا پاساژ فردوسی عالیه

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
روبه روی بازار مرکزیه بست شیخ طوسی

ممنونم عزیزم 

اگه میخوای لباس بخری از دم حرم نخر خیلی چیز خوشگل ندارن  برو هفده شهریور پاساژ اسمان  یا ...

ممنونم عزیزم لباس نمیخوام

روسری میخوام

یه جا قبلا رفتیم نزدیک حرم پازار بورسه روسری بود خیلی قیمتاش مناسب تر از تهران بود ولی یادم نمیاد کدوم صحن میشد