2733
2739

کنکور زبان قبلا دادم سوال داشتین؟

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنکور زبان قبلا دادم سوال داشتین؟

راستش من خودم دو سال پیش دادم ولی یه رشته دیگه خوندم الان می‌خوام در کنار اون رشته دوباره کنکور زبان بدم 

یه راهنمایی میخواستم که دو این دو ماه رو چیا بیشتر تمرکز کنم که یه درصد خیلی خوب بگیرم سطح زبانم خوبه فقط باید کنکوری بخونم

2731
عزیزم از ۴۰۲ به بعد که کنکور برگزار نشده فعلا! من ۴۰۲ کنکور دادم

میتونی یکم راهنماییم کنی تو این دو ماه تو کنکور رو چی بیشتر تمرکز کنم برای کنکور زبان چه کتابی بخونم و اینا؟ سطح زبانم خوبه فقط باید کنکوری بخونم

میتونی یکم راهنماییم کنی تو این دو ماه تو کنکور رو چی بیشتر تمرکز کنم برای کنکور زبان چه کتابی بخونم ...

کتاب شهاب اناری خیلی شنیدم . بیشتر کنکور های اخیرو بزن و تحلیل کن

راستش من خودم دو سال پیش دادم ولی یه رشته دیگه خوندم الان می‌خوام در کنار اون رشته دوباره کنکور زبان ...

ایتا داری اونجا راهنمایی کنم؟

چون یه ذره طولانیه صحبتام

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2740