2733
2734

الان میخام نهار بخورم چون گشنمه 😐😐نهارمون همیشه  دیر آماده میشه .مجبورم صبر کنم نهار بخورم بعد درس بخونم 😐 که وقتم تلف میشه 😭😭😭

چیکار کنم ؟راه کاری دارید ؟؟

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داری، شکم گرسنه درس حالیش نمیشه، یه لقمه نون پنیری، چیزی بزن به بدن تا ناهار اماده شه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
عزیزم شما اطلاع داری کاردانش یا فنی امتحاناش نهاییه یا نه

درسایی ک سوابق میخاد نهایی داره

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2740
یه لقمه نونو پنیری میوه ای اگه دارید اجیلی تخم مرغ اب پزی بخور 

اخه فقط دلم وعده نهار میخاد 😁

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
اخه فقط دلم وعده نهار میخاد 😁

چاره ای نیست  زمانت میگذره درسات عقب میمونه یا ۲بحا زودتر پاشو خودت وسایل ناهارو اماده کن تا بموقع ناهار بخورین یا از مادرت با مهربونی خواهش کن غذارو زودتر اماده کنه یا اینجوری یچیزی بخور ته دلتو بگیره