2733
2739
عنوان

عزیزانی که دوست دارن دکور خونشون رو تغییر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 81 پست
فیلتر شکنم یاری نمیکنه متاسفانه فقط بدونم تلوزیون رو کدوم گوری بزارم اوکیه 😂 چون میخام تی وی وال بز ...

روبه روی ستونا بزاری بهتره البته پیشنهادم اینه مبلمان پذیراییت رو کنار پنجره بچین و جلوی تی وی والت یه کاناپه راحتی بزار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
روبه روی ستونا بزاری بهتره البته پیشنهادم اینه مبلمان پذیراییت رو کنار پنجره بچین و جلوی تی وی ...

بنظرت چون فرشم افشانه مبل راحتی ایرادی نداره؟ فرشامم طوسیه ولی نمیخام کلا خونه طوسی بشه بنظرت رنگ بژ یا کرم رو اگه ترکیب کنم تو مبلام خوب میشه؟

بنظرت چون فرشم افشانه مبل راحتی ایرادی نداره؟ فرشامم طوسیه ولی نمیخام کلا خونه طوسی بشه بنظرت رنگ بژ ...

نه ایرادی نداره به شرط اینکه رنگ کاناپه خنثی باشه و با فرش تفکیک فضا انجام بدی مبلمان پذیراییتو جدا بذاری

مبلمان چی گرفتی؟

2738

من تو تلگرام دوتا سوال پرسیدم اگر مقدور بود جواب منم بدید لطفا

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2706