2733
2739
عنوان

قبل ظهور...

| مشاهده متن کامل بحث + 13525 بازدید | 1652 پست
اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم عجل لولیک الفرج

به نیت حاجت دلتون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
توروخدا برام دعا کنید افق کوروش کرمانشا ثبت نام کردم دعا کنید قبول بشم از این فلاکت دربیام خواهش م ...

به نیت حاجت دلتون

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم عجل لولیک الفرج

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

2731
بسم الله الرحمن الرحيم اَللّـهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ ع ...

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

2740

اتحاد ما رمز ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج

التماس دعا از همگی دارم شاید دعای شما در حق من بی کس روا شد 😔

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
التماس دعا  در پناه امام زمان و خداوند سالم و سلتمت باشین

ممنون عزیزم❤️

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
اتحاد ما رمز ظهور اللهم عجل لولیک الفرج التماس دعا از همگی دارم شاید دعای شما در حق من بی کس روا ش ...

توحید میخونم از طرف شما هدیه به آقا امام زمان عج

ان شالله که حال دلتون خوب باشه.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
توحید میخونم از طرف شما هدیه به آقا امام زمان عج ان شالله که حال دلتون خوب باشه.

ممنون 

انشاالله

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا