2737
2734

اخراجم کرد بدون اینکه بگه یه روز رفتم دیدم یکی دیگه نشسته جام ! پیش بقیه ضایع شدم بهش گفتم سفته مو بده نداد 

دیگه منم با دل شکشته برگشتم 

با یه نفر صحبت کردم گفت هیچ غلطی نمیتونه بکنه با سفته، فک نکنم همچین آدمی هم باشه بخواد سفته رو کاری کنه منم دیگه نمیخوام ببینمش دیگه دوست ندارم برم محل کار چون بارها بهم بی احترامی شده چیکار کنم بزارم بمونه دستش یا نه از طریق قانون اقدام کنم بگیرم ؟ 

حتما باید بگیری

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

حتما سفته رو بگیر،با وجودی که همه میگن هیچ کاری نمی تونه بونه،ولی من میگم شاید بشه،چون تجربه یک کارفرمای پدرسوخته رو داشتم سه سال گربه رقصند سر من تا بالاخره سفته رو پس داد

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو اداره کار بالاخره اگر نتونه کاری بکنه هم باید بگیری ، خیال خودت راحت باشه

واقعتیش ادمی نیست که بخواد همچین کاری بکنه چون خیانت درامانت میشه و زندان داره خودشم دنبال دردسر نیست 

ادم اونمدلی نیست وقت این کارارو نداره 

من در نهایت ادب و آرامش از اون محیط بیرون امدم،قرار شد از ماه بعد هم جای دیگری مشغول بشم،به مدیر گفتم سفته،گفت من شهریور به شهریور گاو صندوق رو باز میکنم

دو سه ماه بعد بیا

دو سه ماه بعد با خوشی خوشی و خرمی زنگ زدم قرار گذاشتم ،رفتم که تحویل بگیرم گفت هه هه فکر نمیکردم بیای

چندین بار همین ماجرا تکرار شد،آخرش به لطائف و حیل ازش تحویل گرفتم نمیدونم دردش چی بود،مبلغ سفته هم زیاد نبود ،دست آخر بهش گفتم من ۱۰ برابر این مبلغ توی هر کارتم پول هست جای این که خرج دادگاه کنی،الان تو کارت خوان پول بکشم تا شما سفته رو بدی... 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2738