2737
2739

من سلیقم  زیاد خوب نیست خودم اینطور فکر میکنم هر جیزی میخرم بعدش  پشیمون میشم.‌والله میرم خیابون یه مانتو های خیلی ساده تن زنا می‌بینم  میگم یعنی ا کجا میخرن.چرا پس من از اینا نمی‌بینم.یا مثلا ار این شال های تک رنگ سرشون میکنن  من همیشه طرح دار شلوغ  می‌پوشم. اصلا میمونم شال رو هم چه رنگی بردارم

🥰🥰

سلام عزیزم

من کانال پوشاک دارم همه لباسها شیک و خوشگل هستن برای همه سلیقه ها با قیمت های مناسب😍

خوشحال میشم عضو بشید و از اجناس دیدن کنید👌

https://eitaa.com/Dress_woman_shahrzad

( روی لینک نگه دارید تا آبی بشه بعد باز کردن را بزنید و گزینه پیوستن و مشاهده در پیام‌رسان ایتا و بعد ایتا را انتخاب کنید و حتما عضو بشید😉)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزدلم

فقط باید ترکیب رنگ ها رو بلد باشی

یا استایلتو پیدا کنی

اون موقع گونی هم بپوشی بهت میاد

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

شال باید ساده باشه 

چون ساده همیشه مده 

اصلاً همه چی ساده ش مده 

وقتی یه کاریو شلوغ میپوشی، شلخته به نظر میرسی 

باید ترکیب رنگ ها و چطور ست کردنشون رو بلد باشی 

رنگ پوست و فرم بدنت هم در نظر داشته باش 

خود من همه ی اینا رو از تو گوگل در آوردم 

همش تیپم ساده و شیکه

2740
عزیزدلم فقط باید ترکیب رنگ ها رو بلد باشی یا استایلتو پیدا کنی اون موقع گونی هم بپوشی بهت میاد

اره اتفاقا توو یه پیج مد عضوم  تو اینستا.ولی خب میرم مغازه یا مثل اون چیزی که میخوام نیست یا اصلا یادممیره این رنگ رو با چی ست کنم☺️

🥰🥰

یه راهش اینه وقتی که داری مانتو میخری بدونی چی میخوای باهاش بپوشی 

مثلا یه مانتو کوتاه مشکی میخوای بگیری بدونی که با شلوار بگ روشن خوب میشه 

بعد شلواری که پاهات و کشیده تر و خوشگل تر میکنه بخری 

شلوار های متفاوتی و امتحان کنی

واسه شال هم به ترند های روز و این بلاگر استایل های اینستا یه مدت نگا کنی دستت میاد چی با چی خوبه

چیزای ساده و خوشدوخت نه هیچ وقت از مد میرن نه دل ادم و میزنن 

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
اره اتفاقا توو یه پیج مد عضوم  تو اینستا.ولی خب میرم مغازه یا مثل اون چیزی که میخوام نیست یا اص ...

اشکالی نداره

میتونی با چیزایی که داری باهم دیگه ستشون کنی

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

استایل یه سری بازیگرام خوبه 

از اونام میتونی ایده بگیری 

یه سایت **چی بپوشیم **هست واقعا خوبه 

استایل ها رو تحلیل میکنه ترند هارو نشون میده و این داستانا

بعدم اکسسوری استایل و شیک میکنه 

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬