2737
2734

من چند ماهه فالو دارمش

اونم قبل از عید یهویی فالوم کرد 😍 زیاد غریبه رو فالو نمیکنه و فکرکنم میدونه  دوسش دارم

بعد قبل از اینکه فالوم کنه  گاهی استوری های عاشقونه میزاشت با اینکه تو رابطه نبود

اینم بگم اولین بار که پیامش دادم ادرس یه کافه رو ازش گرفتم و دقیقا ۴ روز بعدش رفت همون کافه عکس گذاشت

و از اولین پیاممون ۴ماه میگذره

حالا دو روز قبل استوری گذاشت من بعد از دوساعت باشگاه وقتی گوشیمو چک میکنم: یه پیام از همراه اول

خب این یعنی تو رابطه نیست 😂😄انشالا که خواسته به من بفهمونه با کسی نیستم😂

بعد این استوریشو پاک کرد و دیروز از همون کافه که چندماه قبل آدرسشو گرفم عکس گذاشت 

چرا حس میکنم اینارو گذاشته من ریپلای کنم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا تو خودتو میخایی بندازی بهش طرف نفس بکشه میگی ععععع چون من نفس میکشم اینم نفس کشید من بفهمم باهم تفاهم داریم😐😑

...What the fu                                                      
2740
حالا تو خودتو میخایی بندازی بهش طرف نفس بکشه میگی ععععع چون من نفس میکشم اینم نفس کشید من بفهمم باهم ...

🤣🤣🤣

ماشینمون یه مدله

گاهی میگم چقدر  تفاهم داریم ماشینمون یکیه💔😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🤣🤣🤣 ماشینمون یه مدله گاهی میگم چقدر  تفاهم داریم ماشینمون یکیه💔😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

پراید؟

...What the fu