2737
2739
عنوان

با این شوهر اخه چجوری ادامه بدم

231 بازدید | 12 پست

اونقدر بدهی بالا اورده هی داریم میریم تو خونه کوچیکتر شغلم نداره قبلا که باهاش ازدواج کردم مغازه داشت بعد کرون جمع کرد رفت تو کار دیگه به قول خودش فقط بدهی بالا اورد تو کاراشم با من مشورت نمیکنه خانوادش از اول با من مشکل داشتن رفت و امد نداریم ولی باباشو بچم میرن 

یه ماشین داره ده سال پیش که باهاش اشنا شدم خودش ماله ده سال پیش بود کلی هم پول دادم که خونه بخریم که همشو به باد داد اینده ای هم باهاش ندارم فقط تنها حسنش اینه که اجاره خونه رو میده یکی ازطلب کاراش حکم جلبشم گرفته که اگه ببرش زندان که دیگه اونم نمیتونه بده 

بابای منم ۵سالی میشه کار نمیکنه به عالم و آدم بدهکاره با این تفاوت که اونا نمیگن پولمونو بده اینم پررو پررو میخوره میخوابه

خونه هم مال مامانمه به مامانم میگم بیرونش کن بره کار کنه پول بیاره یا ما بریم خونه مامانبزرگم اینا بمونیم یه مدت تا بلکه به خودش بیاد بره سرکار اما مامانم هیچچچچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زندگی با مردی که مغز اقتصادی نداره جهنمه واقعا. اگه شما فکر می‌کنی بدبیاری آورده و اگه کمکش کنی می‌تونه بلند بشه دوباره و کاراش رو روی روال بندازه کمکش کن اما اگه کلا همچین تیپ ادمیه که بلد نیست دخل و خرجش رو مدیریت کنه آینده باهاش نداری.

منم کسی رو می شناسم که ۵۵ سالشه و هنوزم که هنوزه خونه نداره و زن و بچه‌هاش رو به خدا دق داده چون هر چی پول دستش می یاد صفر می کنه. فقط پول به باد می ده و مقروضه همیشه. هر بار هم می اندازه گردن زنش می گه تو نمی زاری من کار کنم

پس شما چجوری زندگی میکنین

ما زندگی نمیکنیم که اینی که ما میکنیم اسمش مردگیه 

زنگ میزنه از این و اون پول میگیره از فامیلا خجالت هم نمیکشه بیشتر از خواهرش 

یعنیا عید بود نپرسید چیزی دارین بپوشین 

زندگی با مردی که مغز اقتصادی نداره جهنمه واقعا. اگه شما فکر می‌کنی بدبیاری آورده و اگه کمکش کنی می‌ت ...

اره اینم اینطوریه تازه میگه تو ظرفیت نداری که من همه چی رو بهت بگم اخه کی تحمل اینهمه گند کاری داره من اشتباه کردم بهش پول دادم اگه نمیدادم الان میتونستم وام بگیرم یه خونه کوچیک هم شده بگیرم که یه سقفی بالا سر خودمو بچم باشه حق طلاق دارم میتونم برم  اما بچم چی

2740
اره اینم اینطوریه تازه میگه تو ظرفیت نداری که من همه چی رو بهت بگم اخه کی تحمل اینهمه گند کاری داره ...

چون بچه داری نمی شه گفت باید خودت جوانب رو بسنجی که اگه طلاق بگیری می تونی تنها بزرگش کنی یا نه. بچه ها با طلاق والدین خیلی آسیب می بینن و اذییت می شن شکی درش نیست اما بعضی وقتا داشتن یه پدر ناجور که فقط عذابشون بده بدتره و آسیبش بیشتره برای بچه

چون بچه داری نمی شه گفت باید خودت جوانب رو بسنجی که اگه طلاق بگیری می تونی تنها بزرگش کنی یا نه. بچه ...

به پدرش خیلی وابسته است با بچه رفتارش خوبه اما رابطه ما 

همش فکرم درگیره حرف منو گوش نمیده بدون مشورت تصمیمات اشتباه میگیره و وقتی که گندش بالا اومد انتظار داره من خیلی با ارامش با قضیه برخورد کنم