2737
2734

سلام قشنگا امشب میخوام واسه شب ۳۴ ام چله یاسین ختم داشته باشم ،دوستان گلم اگه هر یک از شما عزیزان حاجتی در دل دارین خوشحال میشن زیر این تاپیک بگین اگه بنده لایق باشم دعا گو هستم ،دوستان اگه حتی پیام هارو دیر جواب بدم بازم دعاگو هستم ،دوستان قشنگم  ،من تا الان هرچی خواستم و باعث شادیم بوده از بچگی نشده متاسفانه ،دوستان گلم  لطفا دعام کنین عشقم که خیلی میخوامش و دلمو بد شکست و راهیم نیست برم سمتش دبگه خودش بیادش دلش با من بشه ،به خود خدا قسم خدا بخواد میشه ولی دیگه من کاری ازم بر نمیاد هر تلاشی کردم دعا کردم ،لطفااا لطفا خواهش میکنم دعام کنین بیادش خودش من دیگه کم آوردم واقعاا بغض داره خفم میکنه و هیچچچچ کاری مطلقا نمیشه بکنم ،لطفا هرکی این پیامو میبینه دعا کنه اون پشیمون شه ،دوستان لطفااا دعام کنین واقعا محتاجشم ،دعاگوتونم تو این چند روز که سایت قطع بود هم چله رو ادامه دادم و دعاگو بودم🥲😔

التماس دعا 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزام دعا کن لطفا بچه داربشم به بچه سالم خدا بهم بده ومشکلم باخانواده شوهرم درست بشه دیگه نمیدونم چجوری

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

عزیزم برام دعا کن من براتون آیت الکرسی میخونم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم

من برا شمادعامیکنم شماهم برامن دعا کن دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضرت فاطمه زهراوامام زمان ضامن زندگیم بشن وآبروم حفظ بشه😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭

التماس دعای زیاد اسمم فائزه اس لطفاً برا قبولیم تو کنکور دعا کن 

انشالله حاجت روا بشی آیه الکرسی برات خوندم

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
2740
من برا شمادعامیکنم شماهم برامن دعا کن  دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضرت فاط ...

زيارت عاشورا و پشت سرش دعاي علقمه بشيار سفارش شده برا موقعيت شما

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
@_faram_     @جان_و_جهانم     @دلتنگتم_تاهمیشه     @شیداr &n ...

سلام اجی برات ۵ مرتبه سوره توحید میخونم

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
زيارت عاشورا و پشت سرش دعاي علقمه بشيار سفارش شده برا موقعيت شما

ممنون عزیزم

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭