2733
2734

بچه ها من ۲۲ سالمه و هجیده سالم بود قدمو گرفتم و ۱۷۰  بود و فکر میکردم همینه و دیگه رشد نمیکنه 

ولی امروز قدمو گرفتم شده ۱۷۵ 😢😢😢 

بهم دلدای بدین و بگین تا چند سالگی رشد دارم 😣😣😣

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

الان از اینکه قدت بلند شده ناراحتی؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان از اینکه قدت بلند شده ناراحتی؟

اره میترسم بلند تر بشه 

یه مدت میدیدم وزنم ثابته ولی انگار لاغر شدم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

اشتباهم پیش میادا، من باسانتی مترمیگیرم قدم میشه 170

میرم دکترتغزیه یا بهداری میشم 165🤣

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

یاخته های ژنتیکی نقش مهمی رو در این باره ایفا میکنند 

مواردی مثل سن بلوغ 

عادت ماهیانه و وزن و تغذیه و ... هم موثر هستند

ممکنه این افزایش قد شما تا قبل ۲۰ سالگی اتفاق افتاده باشه و شما الان متوجه شده باشید 

یا اندازه گیری دفعه اول تون که ۱۷۰ بوده درست نیست 

چون اینکه  شما ۵ سانت افزایش قد داشتید و الان متوجه شده باشید غیر طبیعی هست منظورم اینه که دفعه اول اشتباه اندازه گیری شده 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2738
تمومه قول میدم رشد نکنی

قول بدهع😣😣😣 

اخه همه ما از طرف خانواده پدر و مادرم قد ها همه ۱۸۰ به بالا عمو هام همه ۱۹۰ میترسم بلند تر بشه 

داداشم الان ۱۲ سالشه ۱۷۰ 

یاخته های ژنتیکی نقش مهمی رو در این باره ایفا میکنند  مواردی مثل سن بلوغ  عادت ماهیانه و ...

فکر نکنم اخه دبیرستانی بودم یک دوست داشتم که ۱۷۵ بود و من ازش کوتاه تر بود 

الان اون ۱۸۰😢😢😣😣

تا چند سالگی رشد هست ؟

خوشحالی بلند شده یا ناراحت؟

هم ناراحتم هم خوشحال ناراحتیم اینه که بلند تر نشه و من چجوری با این قد شوهر پیدا کنم 😣😢😔

خوشحالیم بخاطر قشنگ شدن هیکلمه همین 😢🙈

فکر نکنم اخه دبیرستانی بودم یک دوست داشتم که ۱۷۵ بود و من ازش کوتاه تر بود  الان اون ۱۸۰😢😢😣 ...

سن خاصی وجود نداره و در هر فرد متفاوت هست با توجه به مواردی که پست قبل گفتم 

اما معمولا بعد از پریود افزایش قد خیلی کم اتفاق میوفته 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
سن خاصی وجود نداره و در هر فرد متفاوت هست با توجه به مواردی که پست قبل گفتم  اما معمولا بعد از ...

اها من دوم راهنمایی بودم پریود شدم 

اره میترسم بلند تر بشه  یه مدت میدیدم وزنم ثابته ولی انگار لاغر شدم

من فقط ۵ سانت دیگه دوس دارم اضافه کنم 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺