2737
2739
عنوان

مادرشوهرم اومد ازم حلالیت بگیره ببخشمش یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 10655 بازدید | 165 پست
نه باعث میشه دیگه نتونه به خوابت بیاد

ماله من بحث ت. از بوده بخاطر همین نمیتونم ببخشم ولی اینی ک میکی دستش از دنیا کوتاهه میتونی ببخشیش 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حرف نمیزنم هر ۴ ماهی یکبار میرم خونش حتی عروسی برادر شوهرمم نرفتیم چون گفتم جشن عقدش اومدم محل ندادی ...

نمیدونم

من خودم از یه بنده خدایی خیلی اذیت شدم. کاری باهاش ندارم و تلافی و نفرینم نمبکنم. در واقع رهاش کردم و واسم مهم نیست.

ولی یبار خیلی اذیت شدم و دلم شکست.گفتم من ادم معتقدی نیستم. ولی اگر قیامتی هست، من منتظرش میمونم تا خدا خودش،بین ما قضاوت کنه .اگرم نبود میزارم اون همه بدی رو با خودش حمل کنه.

من نمیدونم شما ببخشین بهتره یا نه.ولی اون ادم عوض نمیشه

ماله من بحث ت. از بوده بخاطر همین نمیتونم ببخشم ولی اینی ک میکی دستش از دنیا کوتاهه میتونی ببخشیش&nb ...

به خاطر اتفاقی که برات افتاده خیلی ناراحت شدم

بحث ایشون یه گناهیه که اثرش باقی میمونه ، مثلاً دزدی رو میشه بخشید یا یکی کتکت بزنه بعد از یه مدت فراموش میشن

گناه اون بنده ی خدا پایداره 

2738

اگه نمی تونی به مادرشوهرت بگی یه پیام بده به خواهرشوهرت بگو مادرت خیلی فرق گذاشت خیلی بی احترامی کرد تهمت زد کمک نکرد بی محلی کرد منم حلالش نمی ککنم حجش درست نیست

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
اگه نمی تونی به مادرشوهرت بگی یه پیام بده به خواهرشوهرت بگو مادرت خیلی فرق گذاشت خیلی بی احترامی کرد ...

ب خودش مستقیم میگم اخه ممکنه که دخترش بهش نگه 

مگه عمیقا از کارهایی که کرده پشیمونه و میخواد هرطور شده جبران‌کنه که حلالش کنی؟

شاید توی دلش پشیمون باشه که هست چون من از عروسای دیگش سرترم 

ولی چون غرور داره توی زبون و رفتار نشون نمیده مخصوصا اینکه این همه با من مخالف بود الان اگه بحاد روی خوش نشون بده فک میکنه جلو بقیه کوچیک میشه

به خاطر اتفاقی که برات افتاده خیلی ناراحت شدم بحث ایشون یه گناهیه که اثرش باقی میمونه ، مثلاً دزدی ...

نمیتونم قضاوتش کنم خدا بزرگه 

قربونت برم من خدا لعنتش کنه عمم جدا شد ازش پارسال من هیچ وقت نتونستم ب کسی بگم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
برا من یک هزار تومن خرج نکرده  اگه گفت چطور جبران کنم چی بگم ؟؟. بگم لوازم نخریدی برامون برا ب ...

وظیفه نداشت برای شما چیزی بخره پول خودشه دوست داره خرج بچه های دیگه کنه. بی محلی ام بخاطر اینه که نمی‌خواسته تو رو‌. وقتی فقط نظر شوهرت برات مهم بود موقع بله گفتن، الان هم فقط توجه شوهرت برات مهم باشه. نمی‌دونم از چی مادر بیچاره طلبکاری واقعا؟!

سلام

ببخش 🥺👏🏻👏🏻👏🏻

یک تاپیک  با عنوان بخشش قبلا زدم اگر بخشیدی تاپیکم لطفا لایک کن 

یک هدیه از طرف من به شما 🌹

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)