2733
2734
عنوان

کدوم طرح ناخن و بزنم؟؟؟عکسسسس😁😍

196 بازدید | 29 پست

بچه ها بنظرتون کدوم قشنگ تره؟اگه ایده ای هم دارید بزارید میخوام از بین اینجور رنگا باشه 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولی

عزیزم تاپیک بغلی ریپلای زده بودی .خواستم بگم رویا کاربریش برا مدتی دست منه .شاید یروز خودش بیاد نمیدونم

2740
اولی چه اگوری پگوریه الهییی😍زدی نشونمون بده خببب😍❤

حتمااااا‌.جدی اولی قشنگه؟؟من خودم دومی بیشتر به دلم نشسته ولی دیدم همه گفتن اولی قشنگه

عزیزم تاپیک بغلی ریپلای زده بودی .خواستم بگم رویا کاربریش برا مدتی دست منه .شاید یروز خودش بیاد نمید ...

آها،شبی که رفت یه حرفایی بهم زد که همیشه توفکرم بود،بگو اگه برگشت تواخرین تاپیکش قول داده بود تگم کنه ،گفته بودمسیله مرگ وزندگیه،انشالله که حالش خوب باشه

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
حتمااااا‌.جدی اولی قشنگه؟؟من خودم دومی بیشتر به دلم نشسته ولی دیدم همه گفتن اولی قشنگه

جفتشون قشنگن رنگای تودل برویین😍یه جور باکلاس جدیدین😂👌

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
آها،شبی که رفت یه حرفایی بهم زد که همیشه توفکرم بود،بگو اگه برگشت تواخرین تاپیکش قول داده بود تگم کن ...

من بهش قول دادم هیچ وقت نرم تو اون تاپیکاش و واقعا هم نرفتم .ممنون ازت

جفتشون قشنگن رنگای تودل برویین😍یه جور باکلاس جدیدین😂👌

همین چند روزه میرم ترمیم حتما تگت میکنم عکس میزارممم