2737
2739
عنوان

جنوبی ها بیایید

54 بازدید | 8 پست

برای اولین بار میخوام قلیه ماهی درست کنم ولی تمر هندی نداریم ،خیلی توی مزه اش تاثیر داره یا اگه نریزم عیب نداره ؟میشه به جاش رب انار بزنم ؟

و یه سوال دیگه هم اینکه سبزیش رو باید بخار پز میکردم بعد میزاشتم فریزر؟😃

من همونجوری که خریدم گذاشتم فریزر بعد الانکه دارم سرخشون میکنم خیلی سبزن 😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نظر یه جنوبی رو بخوای بذار تمر گرفتی یه روز دیگه درست کن😅

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
اگه نظر یه جنوبی رو بخوای بذار تمر گرفتی یه روز دیگه درست کن😅

ای بابا من که گذاشتم😂

میشه در حین پخت بهش تمر بزنم ؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
ای بابا من که گذاشتم😂 میشه در حین پخت بهش تمر بزنم ؟

آخه ما خودمون از اولش با آب تمر میذاریمش حالا اگه گیرت اومد اشکالی نداره حین پخت بریز

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
آخه ما خودمون از اولش با آب تمر میذاریمش حالا اگه گیرت اومد اشکالی نداره حین پخت بریز

برای اولین بار از من پبذیر خواهر 😄🧡