2733
2739

بچه ها من پسرم نیمه دوم دی ۹۷به دنیا اومده الان نمی‌دونم امسال باید بره پیش دبستانی یا نه تو رو خدا اگه بچهتتون هم سن پسر کنه به راهنمایی بکنید

پیش دبستانی

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من دی ماه یعنی تازه پنج سالشه هنوز شش سالش نشده 

خب شیش میره اول 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
امسال باید بره پیش دبستانی .پسر من نیمه اول ۹۷ ریزه خیلی باید بره اول ابتدایی☹️

چ ماهی هست 

اگر میبینی آمادگی حضور ندارد سال دیگه بفرست 

اگر بخاطر چثه میگی ک اشکال نداره 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.