2733
2734

اکسسوری رزینی درست میکنم ..اما خیلی تمرکز میخاد خیلی وقت میخواد ...پدرم دراومده...هی اینترنتی وسیله از هزار جا سفارش بده که چند روز وقتمو میگیره ...هی باید برم چاپ ...تو روبیکا ..باسلام ..اینستا پیج زدم 😓...عکاسی از محصولاتو که نگم چقد اذیت میشم تا یه عکس تمیز میگیرم .فیلتر شکنم باید آپدیت کنم همش ..هزینه بسته اینترت هست و ..باید به کارای خونمم برسم ...۱۰ میلیون هزینه کردم وسیله خریدم..۱۰ میلیون واسه من خیلیه کاش نمیرفتم تو این کار...ارز دیجیتال یکم بلدم خریدو فروش کنم شوهرم هر چی گفت بیا همین ارزو ادامه بده به حرفش نکردم ..تو رو خدا راهنمایییم کنید من چه غلطی کنم 😥

میگم اگه به جای رزین پولامو جمع کنم بدلیجات بیارم تو پیج بفروشم بهتره ..دردسرش کمتره .یا همون ارز دیجیتال رو ادامه بدم ...کدومش خوبه  تو رو خدا راهنمایییم کنید 🙏🏻😓😥

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میرفتی ناخن کاری بهتر بود تا رزین 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731
حالا واقعا طلاق میخوای؟

آره 

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
2740

نمیدونم حالا شرایط شما چجوری هست 

ولی دختر عموی من هم رفت تو کار رزین، کامل یاد گرفت بعد خودش شروع کرد و پیج زد 

اولش برای کارش برای فامیل ساعت و چیزای مختلف میورد ماخم تبلیغشو میکردیم، پیج که زد همین نمونه کاراشو با ریلز گذاشت تو اینستا 

فالور گرفت و بعدش بسته ی آموزشی که خودش آماده کرد رو به اونایی که میخواستن فروخت، اینجوری اولش سود کرد و بعد رفت سراغ فروش محصول 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
میرفتی ناخن کاری بهتر بود تا رزین 

الان نود درصد خانومای ایران یا ناخن کارن یا مژه کار یا رنگ کار بااینکه درامد خوبی داره اما بازار اشباع شده.چند سال وقت لازم داره که شناخته بشه

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

هر کاری اولش ضرر داره

کم نیار تازه اول راهی

بدلیجات هم خیلی مشتری داره

انرژی منفی سمت خودت نفرس

همیشه به خودت روحیه بده بگو من میتونم 😍من موفق میشم ...

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
دوستم  برای شب عید رفت مانتو گرفت 700  ی متر پر دوخت بهش  فروخت 3 تومن ابنطوری پول در ...

از کجا فروخت 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻