2737
2734

ممنون میشم.خورشت ترش بیشتر دوست دارم پرک لیمو زیاد میندازم خوشمزه میشه .مثل خورشت های قدیم.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

رب آلوچه رب انار آب غوره

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خورشت های قدیم مگه ترش بودن؟؟

من کلا غذای ترش یا شیرین خوشم نمیاد 

شیرین حس دسر میده

ترشم ادم معدش اذیت میشه 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2738
خورشت های قدیم مگه ترش بودن؟؟ من کلا غذای ترش یا شیرین خوشم نمیاد  شیرین حس دسر میده ترشم اد ...

ترشی اندازه منظورمه.نه مثل قره قوروت.مثلا تو قرمه سبزی برای ۴نفر چقد لیمو میریزین؟

ما هم ترش رو ترجیح میدیم گرد لیمو میزنم ولی این بار حتما پرک لیمو هم میخرم امتحان کنم

من نخریدیم.هسته و پوست لیمو رو که حدا میکنم میریزیم تو خورشت.از همون اول هم میریزم

لیمو عمانی  آب لیمو  رب محلی که ترش باشه

خب مثلا توی خورشت قورمه سبزی اینارو اول میریزین که مزه ش دربیاد؟

من نخریدیم.هسته و پوست لیمو رو که حدا میکنم میریزیم تو خورشت.از همون اول هم میریزم

آهان خودت همون موقع درست میکنی

من آماده هم دیدم گفتم همونو بخرم

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.
من همون ۵ دقیقه آخر بهش رب انار میزنم

خب چرا همون اولش نمیریزین؟خیلی خوشمزه میشه مزه ش درمیاد به کل خورشت