2733
2734
من سه سال و چهار ماه گذاشتم موسیقی  از ۴ سالگی زبان  از ۶ سالگی هم گذاشتم ووشو  ۸ ...

کلاس زبان خصوصی بردینش یا مهدکودک؟

۴سالگی پسش ۱ فرستادینش؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلاس زبان خصوصی بردینش یا مهدکودک؟ ۴سالگی پسش ۱ فرستادینش؟

خصوصی بردمش کلاس زبان 

اگر شیراز هستین بهتون شماره بدم خیلی جای عالی هست 

نه من پیش ۱ نفرستادم ...همون ۵ سالگی گذاشتمش پیش دبستانی 

من انقد کلاس بردمشا😂نقاشی ژیمناستیک تکواندو خط پیانو زبان

فقط زبانو ادامه داده که از ۷سالگی شروع کرده.البته موسیقیشم دوست داره فقط پیانو نمیخواد دیگه قراره بره گیتار که اونم از ۱۱ شروع کرده

۴_۵ سالگی ژیمناستیک  پنج سالگی مهد زبان اما الان که ۸ سالشه ول کرده

علاقه خیلی مهمه .من دختر بزرگم به قران علاقه داشت ۵سالگی ۱۷تا سوره حفظ بود کلاس میرفت ولی دختر کوچیکم کلاس اول سوره توحید وتومدرسه بازور حفظ شد.ولی کوچیکه به زبان علاقه داره میره ولی بزرگه زبان میره ولی علاقه نداره .

کلاس خلاقیت خوبه؟خودت پیشش میمونی؟

بله پیشش میمونم

نیم ساعت بازی تو خانه بازی

و نیم ساعتم نقاشی و خمیر بازی

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2706