2733
2739

بعد سه روز شونه کردن برا مو تا بالای باسن زیاده؟

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

آره 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد سه روز شونه کردن برا مو تا بالای باسن زیاده؟

نه اگه اینقدر بلنده خیلی هم زیاد نیست 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2731

وقتی شونه کردی و این مقدار ازش دراومد دوباره دست بکشی هی میاد پایین؟ 

وقتی شونه کردی و این مقدار ازش دراومد دوباره دست بکشی هی میاد پایین؟ 

نه دیگه

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
موهای منو ببینی چی میگی اگه سه روز شونه نزنم بعد شونه کنم قشنگ ی مشت پر،مو می‌ریزه😭ناخنامم جدیدا خی ...

بیشتر ممکنه ب خاطر استرس باشه برات 

2738
نه دیگه

خب خوبه اگه ریزش غیر طبیعی داشتی مدام میریخت

بیشتر ممکنه ب خاطر استرس باشه برات 

استرس نه ولی خب اعصاب خوردی زیاد دارم آزمایشم دادم دوبار ویتامین دی فقط کم بود که ی مدت خوردم خوب شد رشد موهام و ناخنام خیلی خوب بود ولی الآن داغون شدن 

راستی دوستان این چند روز سایت خراب بوده ؟؟ تازه دیدم سایت باز شده میشه تاپیک زد و تبادل نظر 

بله خرابد بوده

این بعد ۳ روز که چیزی نیست طبیعیه  ریزش مویی که من گرفتم وحشتناکه، بخاطر رژیم بدجور ریزش گرفتم ...

واقعا چیزی نیست ؟ و اینکه شنیدم تونیک مینوتا سریتا عالیه