2737
2739
عنوان

کیا مثل من خیالپرداز هستن؟

138 بازدید | 21 پست

من در حدیه خیال پردازیم که مثلا برا خودم سناریو می‌سازم و خودم جای یکی از شخصیت های داستانم میزارم و همینطور که یه موسیقی داره پخش میشه در پس زمینه بلند میشم تو اتاق خیالپردازی میکنم !خودم به داستان های گرگینه و خون آشامی خیلی علاقه دارم گاهی خودمو میزارم جای ملکه خون اشام ها که مثلا یه ردای سیاه بلند تنمه و دارم بهشون دستور میدم 🤣فک کن تو اتاق قدم میزنم و میگم من ارباب شما هستم من شما رو تبدیل کردم به چیزی که هستین من ملکه تاریکی هستم و...

میخوام بدونم به نظرتون چقدر این نوع خیالپردازی عجیبه از دید شما؟اصلا کسی هست مثل من باشه؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈

نه والا به این شدت و حدت نیستم🥴

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا بعضی وقتا تصور می‌کنم که تبدیل شدم به گرگینه و دارم حمله میکنم به یه خون اشام که بکشمش و از این جور داستانا میدونید خیلی برام باحاله جزو سرگرمیامه😬🤣

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
2728

آره من یه سری مواقع که تنهام برای خودم کنسرت میزارم خونه رو میزارم رو سرم 😂

ادای یه مجری رو در میارم با خودم مصاحبه می کنم😂

با خودم حرف میزنم

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

زندگی من کلا تو خیالاتم داره می گذره😔

ولی من تصویر پردازی هام حالت فانتزی نداره و مربوط میشه به زندگی خودم

و باید بگم این حجم از خیال پردازی درست نیست

د اصطلاح هم بهش میگن اختلال خیال پردازی ناسازگار 

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
2738
آره من یه سری مواقع که تنهام برای خودم کنسرت میزارم خونه رو میزارم رو سرم 😂 ادای یه مجری رو در میا ...

اوه پس من تنها نیستم❤️🙂

میدونی من وقتی بچه بودم خودمو جای یکی از داوران مسابقه رقص خردادیان تصور می‌کردم یادمه دوستم اومده بود خونمون بهش گفتم من اهنگ میزارم تو برقص تا بهت با نهایت کارشناسی نمره بدم 😬😜

زندگی من کلا تو خیالاتم داره می گذره😔 ولی من تصویر پردازی هام حالت فانتزی نداره و مربوط میشه به زن ...

اره ما مبتلا به یه مشکل روانی هستیم😅که ازش لذت هم میبریم

شما خیالپردازی ناسازگار داری

ادما وقتی دنیای بیرون براشون نا امن باشه ذهن برا خودش یه دنیای طبق خواسته خودش خیالبافی میکنه و این خیالبافی باعث ترشح هورمون اکسی توسین میشه و باعث میشه طرف با هی به این کار ادامه بده و ارزوهاشو تو دنیای ساختی ذهن ادامه بده. چیزایی که نتونسته تو دنیای واقعی بشه یا بهش برسه. تا حالا هیچ درمان دارویی واسش پیدا نشده و بهترین راهش اینه در طول روز سرت شلوغ باشه و تنها نباشی تا ذهنت خسته بشه و خیالپردازی نکنه 

از این سرچشمه میگیره که زندگیت داره خیلی سخت پیش می‌ره و نمیتونی کنترل کنی پس یه سری خیالاتی میسازی که بتونی هرجور میخوای زندگی کنی و احساس کنی کنترل داری تو زندگیت،احساس کنی یه زندگی دیگه وجود داره که میتونی باهاش خوشحال باشی ،میتونی هرکاری خواستی بکنی.

درد های دنیای خالی رو تحمل می کنی تا از دنیای واقعی فرار کنی.

احساس تنهایی زیاد می کنی.

البته همه اینا احتمالاته و برا همه صدق نمی کنه.برا شما اینجوریه ؟

این بهش میگن خیالپردازی ناسازگار یا نابهنجار

چن بار تو نی نی سایت درموردش تاپیک زدن بعضیا دچارشن،

اگه از زندگی می مونی و همش تو فکری وکلن خوشت نمیاد بری دکتر دارو میده قطع میشه، 

تو طب سنتی هم به علت سودای(خشکی) زیاااد مغزه ، پیگیری کن 

اوه پس من تنها نیستم❤️🙂 میدونی من وقتی بچه بودم خودمو جای یکی از داوران مسابقه رقص خردادیان تصور م ...

آفرین😂منم گاهی خوانندگی می کنم بعد خودم داور میشم به خودم رای میدم😂🤝

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍