2737
2739

حس میکردم سرم داره چندبرابر میشه نمیتونم لبخند بزنم حتی پاهامو روی زمین بزارم یجوری انگارپاهام زنده نیست

سرچ کردن از علائم طلسم بوده

نظرشما چیه 

یکشنبه بین ساعت ۱۰الا۱۲بود 

دارم میترسم میشه لطفا راهنمایی کنید

شاید فلج خواب بوده ولی طلسم فک نکنم

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فلج خواب یا مرض خواب

علتش استرس ، کار زیاد، کم خوابی، مشکلات تنفسی، پرخوری و...

بخوای گوش به این حرفا بدی هممون طلسم شدیم و آینده ی یَک یَکمون سیاهه و برا اینکه رنده بمونیم تنها راهش اینه که بریم پول بدیم به همونایی که پول میگیرن مردمو طلسم کنن!

دور باطل..

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728
نه من هنوز نخابیده بودم داشتم سعی میکردم بخابم یهو اونجور شدم

تلقین به اینکه طلسم شدی نکن چون اتفاق می افته 

اسفند با پوست پیاز دود کن اگه باشه هم  باطل میشه

کل دوره دعا و طلسم ۴۵ روزه بعد ۴۵ روز خود ب خود باطل میشه گلم

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
عزیزم من هنوز خابم نرفته بود  ارع والا

عزیزم من چندباراینطوری شدم اصلا نمیتونستم حتی نوک انگشتم تکون بدم بدنم هزارکیلوشده بود 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
عزیزم من هنوز خابم نرفته بود  ارع والا

آره، فلج خواب همیشه وقتی تازه رفتی بخوابی و هنوز خواب و بیداری، یا وقتی که دادی بیدار میشی اتفاق میفته

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2738