2733
2734
عنوان

واسه داداشم رفتیم خواستگاری شرط عروس خانم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12129 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببینین

اگر دختر خانم و خانوادش وضع مالیشون خوب باشه و از شما بالاتر باشن و دخترشون تو ناز و نعمت بزرگ شده

بله حق دارن چنین چیزی از برادر شما بخوان

ولی اگر  خود دختر خانم خودش سطحش بالا نیست 

خیر! غول چراغ جادو نیستین که😐

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
2731

پسره واسع دختره دفتر بزنه؟ 

چقد بدم‌میاد از کسایی که چشمشون به دست شوهر شونه

ینی چی خب مگه خودشون چیکارن که تاالان دفتر نزدن براش 

الان دفتر بخواد چندسال دیگه خونه و ماشین باید بزنید به نامش

من مذهبی نیستم حالا انقدر نپرسید توام مذهبی‌ای؟ نه، ولی خب مگه مذهبیا چشونه؟؟!

بزن تو دهنشوناااا

اتفاقا یه همچین چیزیم اتفاق افتاد برا ما، دختره هنوز عمومی رو تموم نکرده بود بره برا تخصص بعد می‌گفت من مطب می‌خوام باید برام مطب بزنین🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

چه روووووویی دارن. چقدر دندون گردن. همون جلسه اول؟ 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2706