2733
2734

کاش از این شوهر عنم طلاق میگرفتم که آواره ام کرده یع مرد با یه شغل معمولی و یه خونه فسقلی میومد منو میگیرفت حالم از شوهر بیغیرتم و خانواده اش بهم میخوره 

من اتقدر قانع و کم توقعی ولی یه زندگی معمولی هم قسمتم نبود که داشته باشم

فقط فقر بود و کتک و تحقیر و روستا نشینی و دیدن حماقت های شوهر و تبعیض های خانواده شوهر

ای توف به این زندگی 

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

۷۰ متر   فسقلی   

قربون تواضعت برم من

تو این زمونه و تورم و دلار ، ۷۰ متر حکم پنت هوس رو داره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اح بی خیال دختر شوهرا همشون یه مدلن .

فقط حرص میدن . 

فکر شوهر نباش .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

یه کم هم واسه مجردا بزار 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
هنوز شوهر داری فکره شوهر کردنی باز مگه از شوهر چه خیری دیدی 😬

چون جایی رو ندارم که بگردم مثلا خونه پدری یا مثلا مستقل باشم

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

از این شوهرت خیری ندیدی باز دنبال شوهری؟فکر کردی بقیه مردا فرشته هستن؟چیزی میخوای خودت به دستش بیار .چشمت به دست مردجماعت نباشه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌