2737
2734
عنوان

💖💖💖💖برای حاجت رواییتون زیارت عاشورا می خونم💖💖

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 116 پست
سلام سهیلاجان🌱 خوشبخت بشی🌱 برای حاجترواییتون صلوات میفرستم💙

همچنین حاجت روایی شما ان شالله خواهر گلم ..ممنون از محبتتون .خدا عزیزانت رو برات زیر سایه امام زمان حفظ کنن ان شاالله

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزدلم منو شرمندم کردی با حِسِّ مهربانیت من اون قلب مهربانتو میبوسم دست حقّ همیشه همراه ...

عزیزمی .خیلی گلی🌺خدایا شکرت بابت فرشته های رو زمینیت

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2728

دعا کن عشقم شه دوباره ببینمش

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2738
عزیزمی .خیلی گلی🌺خدایا شکرت بابت فرشته های رو زمینیت

دل به دل راه داره قشنگمممم🌺

از خداوند ممنونم بابت شمای نازنین که بهم امروز خِیر و محبتت رو رسوندی

الهی خِیره امروزت همش برگرده به وجودگلت عزیزممم

یاحق😘🌺

آخ قربونت برم نفست حق .قبول باشه گلم .فدای دل پاکت ان شالله هر چ زودتر خبر حاجت رواییتو بدی بحق فاطم ...

ان شاء الله همچنین الهی دعای شما در حق همه مستجاب آمین❤😍😭

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
برای خواهرم ممنونم

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

@دختر_اردیبهشتم     @دخترشهریوریr     @اوج_آسمان     @جان_و_ج ...

قبول باشه عزیزم 

ممنونم منو یاد کردین 

خوشبخت ترین باشی همیشه گل جان 

۱۰۰ تا ذکر یا ودود به نیت حاجت روایی شما گل ❤

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷