2733
2734
عنوان

سوالی که خیلی جدی برام پیش اومده!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 57 پست
معتاد جماعت زندان براش کابوسه....دلیلش هم این هست که تو زندان قیمت مواد خیلی خیلی خیلی بالاتر از بیر ...

دقیا همینه. یکی از همسایه های محله قدیمیمون چند روز پیش خبرش رو دادن که تو زندان بخاطر خماری ایست قلبی کرده...اونایی که تازه ورود زندانن و فقیرن یا معتادن برای اینکه غذایی بیشتر بهشون برسه یا میرن شهرداری انجام میدن یا باید درد و خماری و گرسنگی بکشن

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
منم همبشه فک میکنم خیلی جای راحتیه تازه کلی دوست جدیدم پیدا میکنی من اونجا باشم که از صب تا شب اهن ...

عررر😂😂😂😂😂😂وای خدااا افکارتون رو دوست دارم و خریدارم برای حال خودم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عررر😂😂😂😂😂😂وای خدااا افکارتون رو دوست دارم و خریدارم برای حال خودم

والا اصلا میگیم دوستامونم بیان😂🙈

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2731
پس اینطوررر🤔🤔 خب فقیرهایی که معتاد نیستن برن بند دردهای سالم شاید براشون بد نباشه🫣

اوناهم نون ندارن بخورن مجبورن شور.ت و لباسای زندانی های دیگه رو بشورن واسه غذا یا یه نخ سیگار .بعدم اونایی که ندارن باید روی زمین بخوابن جا ندارن

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
والا اصلا میگیم دوستامونم بیان😂🙈

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بسهههه خیلی خوبی تو من دیشب کلا سه ساعت کمتر حتی خوابیدم الان امدم بخوابم اینفدر خندیدم خوابم نمیبره

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بسهههه خیلی خوبی تو من دیشب کلا سه ساعت کمتر حتی خوابیدم الان ام ...

من همه رو میخندونم

خودم دارم چیکار میکنم؟گریه🙂

کاش خودمم حالم عوض میشد

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
اوناهم نون ندارن بخورن مجبورن شور.ت و لباسای زندانی های دیگه رو بشورن واسه غذا یا یه نخ سیگار .بعدم ...

خب بنظر من بازم بهتر از کارتن خوابی و خیابان خوابیه

البته در صورتی که طرف معتاد نباشه فقط بی پول باشه

من همه رو میخندونم خودم دارم چیکار میکنم؟گریه🙂 کاش خودمم حالم عوض میشد

نگرتن نباش منم همینم و روزی خدا مارا با خوشحالیای ته جیبش خوشحال میکند:)

وگرنه برای اونایی که پول دارن حتی اگه قاتل باشن یا فقط مشکلای حقوقی و مالی داشته باشن زندان بد نمیگذره فقط دوری سخته حتی معتاد هم باشن اگه پول باشه میتونن خوب بگذرونن..تخت بگیرن هر روز میوه میخرن غذای شخصی سفارش میدن..ولی هر چییی باشی و پول نداشته باشی یا کتک میخوری یا خماری میکشی یا گرسنگی میکشی یا یخ میزنی رو زمین سرد

خب بنظر من بازم بهتر از کارتن خوابی و خیابان خوابیه البته در صورتی که طرف معتاد نباشه فقط بی پول با ...

بی پول باشه بعد بره زندان؟ خب بی پول باشه گدایی هم کنه خرجسپش در میاد نونش در میاد اونجا باید کلی هر روز لباس بشوره و نوکری بقیه رو کنه واسه یه تیکه نون ..نه خوب نیست

😢😢

بعدم دولت زیاد معتادارو زندان نمیفرسته چون جا ندارن و بودجه کافی ندارن بخاطر همبن بیشترا پخشن تو خیابون و آخرشم میمیرن..یکی از آشناها فک کردیم گم شده رفتیم آگاهی واسه شناسایی چهره کلا چهره های ترکیده ی معتادا بود که باهم سر مواد دعواشون شده بود و با سنگ وچاقو همو زده بودن دوتاشون تو آب افتاده بودن عین قایق بادی باد کرده بودن..خیلییی اوضاع عصف ناکیه

2706