2737
2739
عنوان

میخواستم خودمو بکشم اما...

114 بازدید | 7 پست

سلام.  قضیه اینه من ازمونی دارم. و دارم می خونم اما در این راه خیلی استرس کشیدم جوریکه خیلی استرس میگسرم سر هر امتحانی نمی تونم نفس بکشمو پام و دلم می لرزن.   من خیلی دلم می خواست مامانم درکم کنه که واقعا سخته و کارم کرد مامانم درکم کرد و دلش سوخت همونی بود که میخواستم ولی می خواد منو ببره روانپزشک  کلا برعکس تفکراتم شد می خواستم بهم کمتر سخت بگیره حالا فک می کنه دیوونه ام.  اینم بگم که بازم با اینکه الان میگه سلامتیت برام مهمه ولی بازم تمام تلاششو به کار میگیره تا با بهم زدن اعصابم کاری کنه من درس بخونم😂😑   مثلا من می خواستم زود بخوابم یکم خسته و ناراحت بودم زیادم خوابیده بودم ولی بازم خوابم میومد. زنگ زد به مشاور درسیم که زنگ بزنه منو دعوا کنه پاشم درس بخونم/:   اینطوریه دیگه   من میخواستم اگه ازمونو قبول نشم برای اینکه باری برای مامان بابام نشم خودمو بکشم جوریکه نرگ طبیعی به نظر بیاد.  ولی الان دیگه خودمم نمی خوام زندگی کنم اینم بگم من از خودم به شدت متنفرم از قیافم از رفتارم از جوریکه به نظر میام ولی نمی تونم تغیرش بدم.    اما دیشب با خودم می گفتم باید خودمو بپذیرم و با اخلاق گندم کنار بیام دیگه خسته شوم از اینکه همش منتظر باشم یکی درکم کنه یکی بهم مهربونی کنه یکی کمکم کنه.  می خوام خودمو دوست داشته باشم خودم خودمو درک کنم اره رفتارم خیلی سبک و مسخره بازیه و نمی تونم مثل اون باشم که چی من خودمم خنگم باشم باید برای پیشرفت تلاش کنم.    خاصه دیگه از وقتی دیدم مامانم منو درکم کرد و اوضاع بیریخت شد تصمیم گرفتم خودم برای خودم باشم.  واقعا هم در اینده فقط منم مامانم نیس که ایندمو بسازه  من هرجوریم باشم بازم باید زندگی کنم خودم خودمو نجات بدم.    اما سخته می دونین من هیچوقت خودمو  دوست نداشتم و هیچوقتم خود ساخته نبودم  هیچوقت امید نداشتم.   می ترسم این افکارمم مثل اون رفتارام زودگذر و الکی باشه   می ترسم دوباره فرار کنم.  

به مادرت بگو 

یه خانم گفت درس خوندم اخرش شاغل میشم ازدواج میکنم . شوهرم میاد حقوقمو هاپولی میکنه . من‌می مونم و بدبختیام 

اونوقت میخوای بیایی طلاقمو بگیری ؟  با کدوم پول ؟ 

پولایی که شوهرم گرفته و خرج کرده ؟ 

اینو در حقیقت واقعیت در خیلیییی خانمها دیدم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

خیلی خوبه که خودتو قبول کردی

پیشنهاد میکنم حتما با خدا خلوت کن 

درس خوندن و دانشگاه قبول شدن راهی هست برای خودساخته و مستقل شدن

انشاالله نور محبت خدا به زندگیت بتابه❤️

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو زندگیم خیلی استرس درس رو کشیدم و داغون شدم و به هیچ جا هم نرسیدم

ولی خداروشکر برام تجربه شد و الان سعی می کنم به پسرم استرس ندم ولی جوری برخورد می کنم که خودش در کنار تفریحاتش، حواسش به درساشم باشه و هر جا بتونم تو درساش کمکش می کنم

اصلا برام مهم نیست که در آینده دکتر و مهندس بشه

سلامت، آرامش و رضایت قلبیش از زندگی مهم تره

ولش کن با مامانم کل کل کنم که قبول نمی کنه به فکر میشه بره نوبت روانپزشک بگیره.

برو اونجا بگو مامانم نیاز به شما داره . متاسفانه روش نشده اسم منو نوشته . خودتون بهتر میدونید من سالم هستم و مشکل دار مادرمه 😫

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
برو اونجا بگو مامانم نیاز به شما داره . متاسفانه روش نشده اسم منو نوشته . خودتون بهتر میدونید من سال ...

نه انگار بد متوجه شدی من با اخلاق مادرم مشکلی ندارم  اسمش روشه مادر باید سخت بگیره که فردا که به جایی نرسیدم نگم تقصیر تو بوده تو باید اینکارو می کردی.   من مادرممو دوست دارم درسته بعضی وقتا خیلی عجیب رفتار میکنه اما درکش می کنم اخلاقشه به چیزهایی باور داره و می دونه که من نمی دونم.    تقصیر خودم بود که الان می خواد منو ببره روانپزشک چون بهش کفتم من اینطوریم 😂      حالا باز ادم وار رفتار کنم یادش میره.    می دونی من از این خکشحالم که فهمیدم خودم باید خودمو درک کنم و راهی براش پیدا کنم   درسته این جمله زیاد شنیده می شه اما وقتی با پوست استخوان درک می کنی فرق داره 

2740