2737
2734

واسه هر چی بجنگی از دستش میدی . 

من تجربشو داشتم 

کلی تلاش کلی بدبختی کلی از خودگذشتگی اخرش شکست 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچگی همش یه گوشه از زندگیم سخت میگذشت.نوزاد بودم که اسم یه پسر از فامیل گذاشتن رو من که وقتی بزرگ شدیم ازدواج کنیم...کل کودکی و اوایل نوجوانیم با ترس ازدواج‌و دور شدن از خانوادم سپری شد،یکم سعی کردم با این قضیه کنار بیام و تلاش کردم درس بخونم تا به خودشون اجازه ندن بیان خواستگاری که موفق هم شدم. ولی دوره جوانیم پسر فامیلم خواستگارم شد به مدت 10-12سال. نه عقب میرفتن.نه خانوادم اجازه ورود خواستگار میدادن.یه گره این وسط وجود داشت. کلی بحث و جنگ بوجود اومد.هر روزمون بدتر از دیروز بود.جنگ اعصاب جنگ اعصاب جنگ اعصاب...افسردگی گرفتم.اعصابم ضعیف شد.خودمو کلا باختم.همین نامزدی دوم باعث شد با نصف خانوادم قطع ارتباط کنم حتی شمارشون بلاک کردم.فامیلام همه باهام قهر کردن.مادرمم ازم دلگیر شد

2731

اخرش خودم بحث ازدواجم را تمومش کردم.دیگه شدم یه دختر 28ساله که فوق لیسانس داشت،دو جا کار میکردم.خرجمو در میاوردم.ولی تو شهر کوچکمون منو یه دختر شکست خورده میدیدن نه یه دختر موفق،خواستگار زیاد داشتم ولی هیچ کدوم آدمی نبود که میخواستم یا اگه آدم خوبی بود خانوادش جالب نبود/از شان و شخصیت خوبی خانوادم برخوردارن/

همزمان 4تا خواستگار اومد برام.2مهندس.1روحانی.1شرکت نفتی...

همه مجرد بودن فقط یکیش مطلقه...اختلاف سنی با من 5سال بود.پسر خوب و خانواده دار.علت طلاقش بچه نداشتنون بود...

خدا اون روز مهر این اقا رو به دلم انداخت.بقیه هم خوب بودن و پولداااار.ولی من اینو انتخاب کردم

2740