2733
2739
عنوان

جلسه ای ۳۰۰ تومن رژیم زیاده؟

72 بازدید | 10 پست

میرم پیش دکتر تغذیه البته فوق لیسانس هست ۴ هفته رژیم ۱ و ۲۰۰ تومن یعنی جلسه ای ۳۰۰ تومن 

به نظرتون زیاد نیست؟ اگه شما هم رژیم میگیرین بگین چقدر میدین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا از مربی باشگاه کمک نمیگیری

هم نتیجه اش بهتره هم ارزون تره

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
زیاده کنارش ورزش هم بکن  رژیم لیمومی شنیدم خوبه من خودم با برنامه مربی و هر روز ورزش ۱۰ کیلو ...

لیمومی و غفاری دایت استاندارد نیس

گرسنگی زیادی میدن

رژیمی خوبه که توش گرسنگی نکشی ولی در عین حال موثر باشه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
باشگاه نمیرم اخه 

خب تمرینا رو تو خونه انجام بده

الان مربیا واسه خونه هم برنامه مینویسن

هیچ چیزی ورزش نمیشه 

ورزش ایندتو تضمین میکنه

2740
لیمومی و غفاری دایت استاندارد نیس گرسنگی زیادی میدن رژیمی خوبه که توش گرسنگی نکشی ولی در عین حال م ...

ورزش در کنار کالری شماری

من ۵۰۰ مربی ازم گرفت برنامه بهمون داد من خودم برنده شدم ۱ تومن جایزه بهم داد

خیلی حال داد

ورزش در کنار کالری شماری من ۵۰۰ مربی ازم گرفت برنامه بهمون داد من خودم برنده شدم ۱ تومن جایزه بهم د ...

اره ورزش و رژیم واقعا موثره

همچنین حذف قند و شکر مصنوعی

من با حذفش ۳ کیلو کم کردم