2737
2734

میگفت تعصیلات رفته بودن دبی یا اون اومده اینحا دقیقشو نمیدونم و اینکه دختر حامله شده و عقدش کرده خال میگفت خیلی پولداره خونشو ببینی انگار حرمسراست از بس صیغه کره واقعا پول ارزششو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به شخصه بنظرم نداره 

چون خودم شاغلم 

ترجیح میدم خودم درارم 

خودم خرج کنم 

تا اینکه مثل یه کالا در قبال پول هر کاری کنم

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

چقدرچندش

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
2740

تهوع گرفتم

حالا چه افتخاری داشته که تعریف کرده؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
حالا دیدی ابن شیخ مرد با این همه زن و بچه هیچی بهش نمیرسه آخه این چکاریه  هیچ فرقی با تن فروشی ...

وضعش خیلی خوبع اصلا برسه مگه چقدر زنده ای که بشی صیغه و بری حرمسرا و اونم تو کشور غریب

ب نظرمن که قضاوت دیگران کار درستی نیس .‌‌...لابد حالش اونطوری خوبه ...اگه ایرانی بود فوش میدادم چون اینجا زن دوم ممنوعه چه برسه۵ ولی بین عربها که عادیه ....مهم خودشه که خودش را لایق اون انتخاب دیده ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706