2733
2734
عنوان

اشیا با ارزشی که بهتون ارث رسیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3757 بازدید | 129 پست
برو از رنگ فروشی ها بپرس یه ماده هس میزنی رنگ ک زدن روش نیره وی جلاسنج هم بگیر ک برنج را براق وخوشگل ...

اسمش رنگ بر . اما میترسم بزنم بدتر بشه . ما خودمون شیمیست هستیم خودم و شوهرم . یعنی هر ماده ای بگی درست کردیم زدیم دریغ از یذره تغییر . اما رنگ بر امتحان نکردم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آره این قسمتش ناراحت کننده س .اما کاش حفاری کنن حداقل دفنشون کنن . روحشون ارامش بگیره

اونا روز قیامت دوباره جمع میشن و حتی اثر انگشتشون به حالت قبل برمیگرده:)

اونا الان جسمشون اصلا براشون مهم نیست و از یادشون رفته

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
سلام استاتر،من موهام زیاد سفید شدن،بی رنگ هم حساسیت دام،سر و صورتم ورم میکنه،برام پیشنهادی داری؟

رنگ گیاهی امتحان کن یا حنا یا رنگ بدون آمونیاک . قبلش تست حساسیت بگیر

اونا روز قیامت دوباره جمع میشن و حتی اثر انگشتشون به حالت قبل برمیگرده:) اونا الان جسمشون اصلا براش ...

خوب بازم یجوری ادم ناراحت میشه ک پخش و پلا هستن . چون ب این فکر میکنم اوناهم یه روزی زنده بودن خانواده داشتن آرزو داشتن اما یهو اینجوری نابود شدن

ای جان چ خوشگله .کار دسته؟

اره چهارچوبشو شوهرم ساخته منبتش کار منه

کلی کارهای منبت شده با قیمت مناسب و کیفیت عالی داریم. اگه شماهم میخوایین از این عتیقه جات ها از خودت به جا بذارین بهم بگین😂 تو باسلام اسم غرفه ام چوبینک هست

https://basalam.com/choobinak22

خوب بازم یجوری ادم ناراحت میشه ک پخش و پلا هستن . چون ب این فکر میکنم اوناهم یه روزی زنده بودن خانوا ...

اره خب...ولی فرصت زندگی اونها هم تا همونجا بوده

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2706