2737
2739
عنوان

دارم سکته میکنم حاملم عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 17028 بازدید | 241 پست
وا  باید سقط کنه دیگه طرف نمیخواد ک  اسی اگه حامله بودی برو سقط کن

عزیزم پدر محترم موقع رابطه عاقل وبالغ بودن یعنی چی نمیخواد مگه الکیه هرکی حامله شد اگر دلش نخواست بره بچشو بکشه واقعا انسانیتتون کجا رفته 

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یک  قاشق چای خوری زعفرون ساییده  دم کن با گلاب و نبات یک لیوان بخور  گل گاوزبون غلیظ ...

شما گناه سقطش رو گردن میگیری جرم که نکرده جرم کرده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بله حاضران در تاپیک فتوا دادن بر سقط استارتر فقط با یک خط از تاپیکت فهمیدن نامزدت بی مسولیته پدره خو ...

خودش داره میگه. این کلک زناست ک حامله بشن عروسی کنن 

طرف خودش رابطه نمیخواد 

بعدا این بیاد بچه بیاره ؟

حرفا میزنینا اخه

وا  باید سقط کنه دیگه طرف نمیخواد ک  اسی اگه حامله بودی برو سقط کن

سقط میکنم حتی شاید به خودشم نگم و یواشگی بندازمش

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
2740

آخه شما دیگه زن و شوهرید  قانونا و شرعا

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
سقط میکنم حتی شاید به خودشم نگم و یواشگی بندازمش

ببخشید این رو میپرسم شرمنده 

ولی تا قبلش ک. گفتی  رابطه کامل نبوده یعنی هنوز دختر بودی؟؟؟؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706