2737
2734
عنوان

تپش قلب. لطفا بیاین🙏🥺

54 بازدید | 14 پست

یه 3-4 روزی هست قلبم محکم میزنه یعنی در طول روز 1-2دفعه محکم میکوبه و دوباره فردا و...

پریود هم هستم یعنی آخراشه.دراین دوران هم قرص آهن میخورم

علت چه میتونه باشه به نظرتون؟

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

اهن باعث اسیدی شدن معده میشه اب جوش بزا گمی خنک شد بخور همش

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهن باعث اسیدی شدن معده میشه اب جوش بزا گمی خنک شد بخور همش

برا جبران خون از دست رفته میخورم

آب فایده نداره.درس نمیشه

قلبم محکم میکوبه در طول روز 1الی 2بار انگار سنگی رو زدی به یه دیوار

2728
برا جبران خون از دست رفته میخورم آب فایده نداره.درس نمیشه قلبم محکم میکوبه در طول روز 1الی 2بار ان ...

من خودم معدم اسیدیه و قلبم هنینجور میشه و پرلنول ۱۰میخورم

از پزشک بپرس اگ گفت بخور

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
من خودم معدم اسیدیه و قلبم هنینجور میشه و پرلنول ۱۰میخورم از پزشک بپرس اگ گفت بخور

منم مشکل معده دارم.فاموتیدین ولیبروسی میخورم

2738
منم مشکل معده دارم.فاموتیدین ولیبروسی میخورم

من بیشتر از اینکه خود تعدم درد بکیره باعث تپشن میشه از وقتی پرااول نیخورم خیلی بهتره

من بیشتر از اینکه خود تعدم درد بکیره باعث تپشن میشه از وقتی پرااول نیخورم خیلی بهتره

شرایط دکتر رفتن ندارم

3سال پیش پروپرانول میخوردم 

فشار روحی هم کنارش

والا اگه سابقه بیماری نداری احتمالا بخاطر اینکه چن روری اعصابت بهم ریخته بوده باشه 

فقط معدم یکم 

بیماری ندارم.فکرمن همیشه بهم ریختس

شرایط دکتر رفتن ندارم 3سال پیش پروپرانول میخوردم  فشار روحی هم کنارش

اگ میخوردی و بهت ساخته امتحان کن باز

اگ میخوردی و بهت ساخته امتحان کن باز

خونوادم متوجه میشن .نمیتونم

میسازم با شرایطم. تاحالا ساختم اینم روش.مهم نیست