2737
2734
عنوان

لایو لوکیشن بدید

81 بازدید | 13 پست

تجربه ایی که داشتم این بود که یه پسر حدود ۲۵ ساله هرجا که میرفتم دنبالم میومد؛مثلا تو داروخانه برمیگشتم میدیدم پشتمه رفته بودم فروشگاه همینجوری قدم ب قدم میومد باهام خلاصه هرجا میرفتم برمیگشتم میدیدم این پشتمه هیچی نمیگفتم بهش چون میترسیدم بدتر کنه؛حدود دو ماه اینجوری گذشت ولی بعد دوماه یه دفعه غیب شد نمیدونم کی بود یا چرا این کارو میکرد ولی خداروشکر رفت وگرنه از ترس سکته میکردم اخه هرروز تو ماشین روبروی خونمون مینشست 

ی مدت دوباره خبری ازش نبود 

ولی باز سر و کله ش پیدا شد و من هر روز این آقا رو میدیدم به حدی ترسیده بودم که هر روز واسه دوستم که همکارم بود لایو لوکیشن میفرستادم که اگه بلایی سرم اومد و غیبم زد شاید بتونن پیدام کنن. یه روز که داشتم از سر کار با اسنپ برمیگشتم تقریبا هوا تاریک شده بود. سر کوچمون که پیاده شدم و چند قدم جلوتر رفتم، حس کردم یکی داره تعقیبم میکنه. از ترس نیمدونستم چیکار کنم‌. آقا همون یارو بود‌‌. تا خواستم فرار کنم یه دستمال گرفت جلو دهنم و دیگه هیچی نفهمیدم. به هوش که اومدم دیدم توی یه خونه ام و دست و پاهام و دهنم بستس. آقا سرتونو درد نیارم خیلی طول نکشید که پلیسا ریختن تو خونه و دستگیرش کردن. بعدا فهمیدم یارو گوشیمو خاموش نکرده بوده و دوستم از طریق لایو لوکیشن گوشیم فهمیده بود که یه بلایی سرم اومده و به پلیس زنگ زده بود.

طی تحقیقاتی ک انجام شد و بازجویی

کاشف به عمل اومد که این آقا قبلا بهشون خیانت شده و جنون داشته و منو شبیه به همسر قبلیشون میدیده 😐😐. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی تخیل 😂

خیلی قشنگ و هیجانی بود 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2728
2738