2733
2739
برای همسر من رفتارش هیچ تغییری نمی کنه جز این که ساکت تر می شه و دهن کسایی که الکل می خورن بو بدتری ...

منی ک تا الان فک میکردم الکل و مشروب یکیه😣😂

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
منی ک تا الان فک میکردم الکل و مشروب یکیه😣😂

😂😂

نه یکی نیستن در واقع مشروبات الکی و شراب و عرق با هم فرق دارن شراب باز بهتر از اونا ست.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂 نه یکی نیستن در واقع مشروبات الکی و شراب و عرق با هم فرق دارن شراب باز بهتر از اونا ست.

عه عرقم فرق میکنه برررگاااااممممم فک میکردم عرق همون مشروبه ازین جهت ک مثلا انگور تو دبه عرق میکنه😂😂خدایا ی چیزی فهمیدی و دیدی منو قاطی این مسائل نکردی

عه عرقم فرق میکنه برررگاااااممممم فک میکردم عرق همون مشروبه ازین جهت ک مثلا انگور تو دبه عرق میکنه😂 ...

اره بابا هر کدوم یه جور درست میشن.😂😂

عرق سگی از کشمشه.

شراب قرمز از انگوره.

ودکا و آبجو و اینا هم مشروب الکلی ان.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2728
اره بابا هر کدوم یه جور درست میشن.😂😂 عرق سگی از کشمشه. شراب قرمز از انگوره. ودکا و آبجو و اینا ...

اهاااااااا برگام 

خیلی برام جالب بود مچکرم ک گفتین بهم

2738

حالا دیروز من چیزی دیدم که از ترس سردرد گرفتم 

ساعت ۴ عصر بود که رفتم میز تلوزیون سفارش بدم موقع برگشت یه مرد حدود ۳۸ ساله هیکلی به شددددددت مست کرده بود داشت تلو تلو می‌خورد 

سعی کردم خونسرد باشه از گوشه آروم آروم داشتم میرفتم که دیدم داره میخنده سمتم میاد 

عین چی ترسیدم فقط بدو بدو دویدم..

شوهرم تازه از سرکابرگشته بود چیزی نگفتم 

اگه بگم مطمئنم از درس محرومم میکنه

شراب خیلیم خوب نیست. سردیه. فکر کنم وودکا خوب باشه.ابجو ک عالیه

وودکا نه الکلش به نسبت بالا ست،،آبجو الکش کمتره باز.

شراب برای چربی کبد میگن خوبه باز نمی دونم راست میگن یا نه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40