2737
2739

یادمه همیشه از مدرسه که میومدم بد اخلاقی میکردن و محل نمیذاشتن تا میتونستم کتک میخوردم😄

دیدن دیگه اوضاع روحیم ضربه دیده جلوی خودم میگفتن دیگه با بچه ی دوم اینطوری رفتار نکنیم مثل این بشه مثل اینکه موش ازمایشگاهیشون بودم نه بچشون

داداشم تازه از مدرسه اومده براش اهنگ میخونن دورش می‌گردن با هم غذا میخورن و منی که توی اتاقم یه نفر نمیاد بگه بیا غذاتو بخور ...

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

تو نیاز به ترحم و توقع محبت نداشته باش

به خاطر دل خودت محبت کن باهاشون خوب باش ببین همه جی عوض میشه

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو نیاز به ترحم و توقع محبت نداشته باش به خاطر دل خودت محبت کن باهاشون خوب باش ببین همه جی عوض میشه

باهاشون خوبم 

حتی بهترین کادو ها رو براشون میگیرم یه ذوق کوچیک نمیکنن🥲

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا
چقدر غیرطبیعی

دقیقا

والدین مریض

هر موقع هم بگم تنها کسایی که باعث شدن حال روحیم اینطوری باشه شمایین می‌خندن بهم

2738
باهاشون خوبم  حتی بهترین کادو ها رو براشون میگیرم یه ذوق کوچیک نمیکنن🥲

پس خودت فکر میکنی مشکل کجاست؟

دوستت ندارن؟چرا؟

پس خودت فکر میکنی مشکل کجاست؟ دوستت ندارن؟چرا؟

نمیدونم 

ادعا دارن که دوستم دارن نمیدونم ...

یا اینکه پسر پرستن

هر موقع هم بگم تنها کسایی که باعث شدن حال روحیم اینطوری باشه شمایین می‌خندن بهم

عزیزم اونا دشمنتن هیچ تعصب و دلسوزی بهشون نداشته باش فقط استفاده کن ازشون و زود مستقل شو

هر عقیده ای قابل احترام نیست خیلی عقیده ها خیلی سرها را بر دار زده
نمیدونم  ادعا دارن که دوستم دارن نمیدونم ... یا اینکه پسر پرستن

درک میکنم

این رفتار خیلی سمیه که پسر دوست باشی و بدتر ازهمه بروزش بدی

خانواده منم تا حدودی همینطورن

سعی کن تو خودتو دوست داشته باشی و برای پیشرفتت تلاش کنی آینده از کارشون پشیمون میشن

تو دقیقا آینده پسر بزرگه برادر شوهرمی 

اونا دوتا پسرن 

اولیو مادرش سکنجه میداد در حدی ک دوبار با قاشق داغ سوزوندتش ولی دومیو تو بهش نمبگن 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️