2733
2734
عنوان

بین دوتا دختر برای داداشم موندیم شغل متفاوت

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 114 پست

اینو اصلا درک نمیکنم از یه سنی به بعد برای خودتون انتخاب کنید چرا به خواهر و مادر بقیه میسپارید مگه اونا میخوان با اون طرف ازدواج کنن.

والا احساسات خیلی مهمه برادرتون اصلا احساسی نیستن حداقل خودش حرف بزنه چندبار همو ببینن  !

خیلی عجیبه والا

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تنبل نیست داداشم از بچگی و دانشگاه همیشه به ازدواج سنتی اعتقاد داشت میگه خانواده ها بیشتر واقعیت ها ...

درسته ولی نه دیگه تا این حد که خودش هیچ نظری نده

فردا تقی به توقی خورد میگه شما انتخابش کردید

والا من که هیچوقت حاضر نمیشم تا این حد تو ازدواج داداشم دخالت داشته باشم 

ب شغل ک نی ببین کدوم بیشتر ب دلتون نشسته مدل رفتار و صحبت کردن و طرز فکرشون

هردو به یک اندازه به دل من و مادرم و خواهرم نشستن جدا از شغلشان در بقیه موارد واقعا مثل همدیگه ان

2738

داداشت هر طرز تفکری که داشته باشع 

شما باید بگین این دو نفر از لحاظ ما خوبن 

تو ببین از چهره و رفتار کدوم خوشت میاد دیگه دوره این که فقط خانواده بپسندن تموم شده الان حتی پسرهای مذهبی نظر اخر رو خودشون میدن 

سیب زمینی پیاز نیست که اون فقط بشینه پای سفره عقد 

مطمئن باش اگر طرز تفکر برادرتون رو این دو نفر میدونستن ردش میکردند 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
هرکی تک بیارع ببین کدوم برنده میشه😂

داریم به جایی میرسیم قرعه کشی کنیم و به خدا بسپاریم از بس خوبن نمیشه انتخاب کرد به سرم زده چندبار اسمشونو بندازم تو دوتا برگه جدا داداشم نیت کنه هر کدام درآورد 

چیه چی هم موقعیت اجتماعی وتضمین شغلی پزشک بیشتر از آشپزه تو جامعه

آره برای آشپز هم کار زیاده ولی تا دوازده شب باید بیرون باشه و صبح هم زود بره ظهر اا هم که خونه نیست اون باید با رستوران داری چیزی ازدواج کنه  موقع بارداری هم که نمیتونه کار بره و 

دلم به حال اون دخترا سوخت من که هیچوقت دوست نداشتم چنین پسری بشه شوهرم😅

بعد کار استاتر هم اشتباهه دو نفرو اومده انتخاب کرده 

منم والا متنفرم احساسات هم مهمه 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞