2733
2739
عنوان

کینوا (خاویار گیاهی) 😍🤤

668 بازدید | 0 پست

سلاممممم روزتون بخیر خانمای قشنگ ♥ 

عزیزای دلم خاله من تو کار طب سنتی هست گفتم اینجا براتون بزارم چندمورد از محصولاشو و اگر نیاز ب مشاوره هم داشتین خصوصی شمارشونو براتون میفرستم ک مشاوره تخصصی و رایگان بشین 

🌻 یکی از محصولات کینوا هست ک ب خاویار گیاهی معروفه این دانه ب شدت پرخواص هست و بنظرم نیاز همه افراده 

🌻طبع این ماده معتدل هست پس نگران نباشین مناسب تمام افراد با تمان طبیعت هاست

🌻منع مصرف نداره، فقط کسایی ک کلیشون سنگ ساز هست با مشورت پزشک مصرف کنن 

در حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه برای پخت لازم دارد. طرز تهیه آن مثل برنج است و آن را می‌توان حتی به جای برنج نیز مصرف کرد. کینوا دارای کالری کمی بوده اما سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌ها است. کینوا حاوی پروتئین، منیزیم، فیبر، پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر، ویتامین‌های گروه B، ویتامین E و آنتی‌اکسیدان‌ها و حتی همه ۹ آمینو اسید ضروری بدن است و از همین موضوع متوجه می‌شویم که خواص غذایی بالایی دارد. کینوا را می‌توان پخت و جایگزین برنج استفاده کرد یا در انواع سالادها مصرف نمود. می‌توان از کینوا آرد تهیه کرد و در پخت انواع نان و شیرینی فاقد گلوتن از آن استفاده کرد که برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند؛ بسیار مفید است و می‌تواند جایگزین غلات دیگر شود و ارزش غذایی بالاتری نیز داشته باشد. از کینوا خام به‌عنوان جوانه در سالادها یا خوراک‌ها استفاده می‌شود. برای پخت هر ۲ پیمانه کینوا باید از ۲ و نیم پیمانه آب استفاده کرد و اگر کینوا با آب بیشتر پخته شود، نرم شده و اگر سریع پخته شود، سفت و کرانچی می‌شود و همه این دو حالت را می‌توان به راحتی مصرف کرد و تنها به ذائقه شما و غذایی که در آن استفاده می‌کنید، بستگی دارد.

🌻🌻🌻🌻🌻🌻♥♥♥♥♥♥♥

کینوا سفید هست 200 گرم فقط 100 هزار تومن ♥