2737
2734

کیلیپاشو بعد یکم از کف بینی داشت یاد میداد راجب یه علامت گف من اونو داشتم گف اینجور ادما ار عشق عاشقی زیاد شانس ندارن نیمه گمشده شون به راحتی پیدا نمیشه راستم میگف من ۲۹ سالمه مجردم هنوز اونی که میخام ادم منه سر راهم قرار نگرفته ولی گف که حس ششم قوی دارین بهتون الهام میشه توی بیداری یا توی خواب ولی چیزای ماورایی که من همشو داشتم درست میگف ولی خیلی ناراحتم که شانسم اینجوریه توی عشق عاشقی اینا اصلاااا شانس ندارم🤐🤐

خردادی هستی ؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هعی خواهر هعی ایشالله شماهم ی بخت خوب نصیبتون بشه 

لباسم چ رنگیه اگ‌حس ششمی 😂🥺🤧

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
نه دی هستم

آها 

آخه خردادیا هم چون حس شیشم قوی دارن و خیلی راحت دروغ و راست رو تشخیص میدن نمیتونن تو رابطه بمونن

البته من خودم آبانم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
آها  آخه خردادیا هم چون حس شیشم قوی دارن و خیلی راحت دروغ و راست رو تشخیص میدن نمیتونن تو رابط ...

نه مشکل خودمم همینه وارد هر رابطه ای میشم سریع دستش برام رو میشه دست از پا خطا کنن کلا نیمه گمشده ندارم نمیدونم چرا😭😭