2733
2734

خانما یه بچه ای هست مستحقه هرماه کمکش میکنم بعد الان دوتا دندونش مشکل داره یکی یخورده کوچولو شکسته دندون جلو و اصلی هست و یدونه دندون اصلی دیگه ش که دندون ته هست میگن پرکردن میخاد . بنظرتون اول پول بدم کدوم دندون درست کنه خودم داره خاستگار برام میاد نمیتونم زیاد خرجش کنم . بنظرتون الان بگم فقط دندون پرکردنی درست کنه یا اون که کمی شکسته کدوم واجب تره. ممنون میشم راهنمایی کنید

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

اونكه درد ميكنه و خرابه رو فعلا درست كن خير ببيني

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

کدومش درد داره و واجب تره اون.خدا خیرتون بده

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کدوم که بچه رو اذیت می‌کنه و درد داره .

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
2731
2740
عزیزم پر کردنی،چون اگه ب عصب برسه هم بچه درد میکشه شب تا صب وهم اینکه هم هزینه پررکردن باید بدی هم ه ...

اهان بله درست میگی.ممنون🌷🌷🌷

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم