2737
2734
عنوان

اعتیاد همسر

508 بازدید | 47 پست

خیلی وقت پیش بعد چند سال زندگی مشترک فهمیدم تریاک و شیره میکشه و زمانی که مصرف میکرد غیرقابل تحمل بود( بی حوصلگی ، نداشتن رابطه جنسی ، بی غیرت شدن ، گاهی بداخلاقی و مهم نبودن زنش و زندگیش ، ظاهر داغون) 

کمکش کردم کنار گذاشت خیلی خوب شده بود همه جوره اخلاقاش ظاهرش به فکر من بود برای زندگیمون تلاش میکرد . بعد مدتی که از ترکش گذشت  و زندگیمون خوب شد با مشورت مشاور و راهنمای ترکش بچه دار شدیم بعد زایمانم فهمیدم بازم رفته سمت مواد دقیقا مثل قبل شده اخلاقاش مزخرف شده . دیگه امیدی ندارم بتونه دائمی ترک کنه خیلی ناامیدم دلم میخواد جدا شم ولی ترس زندگی بچم رو دارم اگرم جدا نشم خودم و جوانیم نابود میشم پر از کمبود میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دفه که با کلی شور و اشتیاق و اصولی ترک کرد باز رفت سمت مواد حالا الان که شور و اشتیاق هم نداره چه شود 

خدا لعنت کنه اون راهنما رو که گفت ترکشون دائمی هست و دیگه سمتش نمیرن 

2728

مطمئنی که فقط تریاکه ؟

آخه وقتی تریاک مصرف کنن بی میلی نمیگیرن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2740
عزیزم. خواهش می کنم. خودت و بچه ات رو بردار و فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

ترس دارم که نتونم از پس بچم بربیام خونه جدا ندارم و بچم کوچیکه نوزاده امیدی به پیدا کردن شغل ندارم

مطمئنی که فقط تریاکه ؟ آخه وقتی تریاک مصرف کنن بی میلی نمیگیرن

تریاک شدیدا بی میل میکنه

شیره هست که میل جنسی رو زیاد میکنه 

بله فقط تریاکه ولی وقتایی که میریم مهمونی یا جایی که نمیتونه بکشه شربت متادون با خودش میاره یواشکی میخوره