2737
2739
عنوان

من یه دختر ۲۴ ساله‌ام

207 بازدید | 19 پست

حرصم گرفته 

از اینکه هنوز درسم تموم نشده 

از اینکه پول زیاد ندارم

از اینکه اینهمه مدت خودمو پیش خانوادم بی‌ارزش کردم ( هزارتومنی به من نمی‌دادن، پول نداشتم سوار اتوبوس بشم سوار نمیشدم و پول نمیگرفتم) 

دارم فکرشو میکنم میبینم همش به خاطر بی‌اراده بودن خودمه، یه تصمیم درست حسابی نگرفتم و بچسبم بهش 

بچه‌ها از خودم خیلی خیلی حرصم گرفته 

چیکار کنم؟ کاش یه آدم عاقل پیدا بشه باهام حرف بزنه 

خدایا شکرت که هستی =)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بگرد یه کار پاره وقت پیدا کن و همزمان سریع واحدهاتو پاس کن درس‌ت تموم بشه. بعدم طبق رشته ت بگرد دنبال کارآموزی و کار و مشغول شو.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

منم تقریبا مثل شما بودم ولی این اشتباه خودمون هست که خودمون رو ندیده میگیریم و از خانواده هیچ توقعی نداریم . از خانواده ت پول بخواه لباس بخواه و هر چیزی که لازم هست . بعدا که واسه خواهر برادرت انجام بدن و بی منت تامینشون کنن حسرت میخوری و کلی حس بد میاد سراغت. حرف زدن چیز خوبیه . مگه خانواده ت ندار هستن که پول اتوبوس هم نمیگیری؟ 

مدیریت به جز این ترم ۲۰ واحد دیگه دارم که بهمن تموم میشه  حذف ترم کردم، مرخصی گرفتم طول کشید و ...

منم ۲۱ سالگی رفتم دانشگاه چه اشکالی داره دیر تموم کنی؟

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
منم تقریبا مثل شما بودم ولی این اشتباه خودمون هست که خودمون رو ندیده میگیریم و از خانواده هیچ توقعی ...

والا همین بوده 

برا خواهرم همه کار کردن برای من هیچکار تازه منتم رو سرم بوده 

یه بار رفتم آرایشگاه خوب ابرومو برداشتم، بهم گفتن پول داری اینجوری خرج کنی شارژ آپارتمان رو بده و از اون روز من حتی اگه کمم داشتم شارژ آپارتمان رو میدادم 

تا اینکه با مامانم بحثم شد 

خواهرمم قانون گذاشت که تا من نرم حق نداری ازدواج کنی 

دیگه کارت مامانمو گرفتم همه خریدامو باهاش انجام میدم، پول شارژم نمیدم 

خدایا شکرت که هستی =)