2737
2734
عنوان

ترشح قهوه ای بعد از سقط

55 بازدید | 10 پست

سلام خانما وقتتون بخیر

امروز دوهفته هست که جنین ۹ هفته من سقط شده

تادیروز  خونریزی من به رنگ قرمز و کمی کشدار و غلیظ  بود

ولی از دیروز خونی که ازم میاد قهوه ای رنگ شده و کش داره و کمترهم شده

میخواستم بدونم طبیعیه؟  یا نشون دهنده بقایاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید برین سونو 

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
باید حتما یع سونو داخلی دیگه بدی .. چون اصلا با این حرفا معلوم نمیشه .

اخه یه بار رفتم گفتن سه سانت بقایا داری ولی دقیقا بعد سونوم یه بقایای بزرگ تقریبا به. همون اندازه دفع کردم

الان لازمه بازم برم؟ 

الان برم یا بعد پریودم؟ 

2740
اخه یه بار رفتم گفتن سه سانت بقایا داری ولی دقیقا بعد سونوم یه بقایای بزرگ تقریبا به. همون اندازه دف ...

ببین منم دقیقا مثل شما بودم ..  ولی  از درمانگاه زنگ زدن گفتن حتما بازم برو‌سونو .. چون باقی مانده خیلی خطر ناکه ..ذو تا پریود بعدیت اصلا رابطه نداشته باش . وگرنه عفونت بد جور میگیری .  به سونو داخلی دیگه برو .. خیلیم سخته . حوصلم نداری 

ولی مجبوری

ببین منم دقیقا مثل شما بودم ..  ولی  از درمانگاه زنگ زدن گفتن حتما بازم برو‌سونو .. چون با ...

بنظرتون الان برم یا بذارم بعد پریودم برم

اخه شنیدم که اگر بقایای کوچیک زیر یه سانت باقی مونده باشه با اولین پریود رحم پاکسازی میشه و بقایا دفع میشن

الان نمیدونم چکارکنم

شما چکار کردی دقیقا دوباره کی سونو رفتید؟ 

باردوم ک سونو رفتید بقایا مونده بود یا نه

بنظرتون الان برم یا بذارم بعد پریودم برم اخه شنیدم که اگر بقایای کوچیک زیر یه سانت باقی مونده باشه ...

من روز اول که سقط شد  تو بیمارستان سونو داخلی شدم 

گفتن چند تیکه بدون عروق مونده یعنی وصل نیست . با این حال متخصص زنان یکم میترسید مرخص کنه گفت چون بازم میخای باردار بشی کورتاژ نشی بهتره . برا همین  قرص بهم داد 

و خونه که اومدم ده روز پریود بودم که اومد چند تیکه بعدشم قهوهای  شد و تمام .. ولی وقتی پاک شدم ..بهم گفتن حتما باید باز بری سونو .‌ و اگه باقی مانده باشه. خیلی اذیت میشی . میمونه تو رحمت و عفونت بد میده .. کنم ترسیدم رفتم دوباره و دیدم رحمم پاکه .. یعنی بعد اینکه خونریزی قط شد . ولی دکتر سونو گرافی بهم گفت میذاشتی روز دوم پریودت بعدیت میومدی 

که من دیگه رفته بودم .. ولی تا پروید بعدیم‌۳۵ روز طول کشید . راستی رابطه نداشته باش اصلا تا یک ماه