2733
2739

بزار تا جایی ک بدونن و بدونیم میگیم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه نصیحته!من یه مدت دوبار سایه سیاه دیدم نمیخوام بترسونمت!من خیلی ف…ال میگرفتم خیای وحشتناک خودمم ف..ال ورق بلد بودم فقط برا خودما نه برا دیگران میگرفتم همشم درست در میومد!شاید باورت نشه ولی همش سنگین شده بودم همش احساس بد داشتم حس سنگینی نمیدونی اصلا تا دوبار سایه سیاه دیدم فهمیدم برا این فالاست!بعد یه کلیپ دیدم اتفاقی که شما با ف…ال گرفتن پای موجودات غیر اورگانیکو به زندگیتون باز میکنید توبه کردم دیگه نگرفتم!ف….ال نگییییییییر حتی برا سرگرمی و دلخوشی

یه نصیحته!من یه مدت دوبار سایه سیاه دیدم نمیخوام بترسونمت!من خیلی ف…ال میگرفتم خیای وحشتناک خودمم ف. ...

🙄🙄🙄🙄

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2740

عشقم وقتی قهوه میخوری و نیت میکنی همه قهوه رو نخور کمی بزار داخلش بمونه همینطور برنگردون چون چیزای واضحی نمیوفتی  یکم تکون بده تا تفاله همه جا پخش بشه بعد سریع برعکس نکن نلبکی رو بزار رو فنجون بعد برگردون وقتی ک فنجون کامل خالی شد و ریخت داخل نلبکی دباره نلبکی رو تکون بده هنه جا پخش شد  اضافشو بریز زمین تا واضح بشه فالت اینطوری نمیشه تشخیص داد کامل

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
خواهشا بگو ف  ال قهوه راسته؟؟؟؟؟فال گرفتم راجب کراشم بهم ریختم کلا

بستگی داره کی بگیره ف ال تا..روت از همه درست تره چون فوق العاده با اجنه ارتباط برقرار میشه میدونی یه جور رابط بین موکل و اون انرژی فرد!نکنید تورو خدا نکنید اذیت میشید!

عشقم وقتی قهوه میخوری و نیت میکنی همه قهوه رو نخور کمی بزار داخلش بمونه همینطور برنگردون چون چ ...

همینکارو کردم دقیقا اخه فک کنم پودر قهوه مو کم ریختم ابکی شد کلا حالا چیزی نشون نمیده؟

بستگی داره کی بگیره ف ال تا..روت از همه درست تره چون فوق العاده با اجنه ارتباط برقرار میشه میدونی یه ...

واقعا الان کسی دیگه واسه ادم بگیره،ما هم اذیت میشیم؟؟

نمیدونم تو پیج اینستا دیدم،،خیلی گیج شدم،،یه چیزایی

رو درست گفت شایدم شانسی باشه یه چیزایی رو هم نه

حالا نمیدونم راجب تین مورد درست گفت یا نه

بیشتر گیج شدم