2737
2734
عنوان

حذف شخص سوم رابطه

196 بازدید | 21 پست

شخص سوم رابطه منظورم خیانت نیست 

بلکه فامیل خودش هست 

پسر عموش هستش 

راستش خسته شدم 

غر میزنم میشم آدم بده

چیزیم نمیگم واقعا صبر هم حدی داره 

صبح تا عصر سر کار 

بعد ۲ ساعت با پسر عمو بیرون 

ظهرا بهش زنگ میزنه

صبحا بهش زنگ میزنه

شبا هم که با اونه

بعد در حد نیم ساعت با من حرف میزنه میره میگه خستم 

منم سر همین نفر سوم رابطم به فنا رفت

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مشکلت خیلی خاصه و چیزی نیست که ماها اینجا راهنکاییت کنیم چون هرکاری ممکنه شرایطت رو خیلی بدتر کنه. باید بری پیش مشاوره راهنمایی تخصصی کنه. مسی مه راهنمایی میکنه باید از جزییات روحیات خودت و همسرت و مشکلات زمینه ای و ریشه در کودکیتون باخبر باشه

کجا میرن واسه کار میره یا تفریح؟اگه کار میره که با سیاست و یه چیزایی که حساسه جلبش کن طرف خودت که اعتدال بده اگه برا تفریح میره پول ازش بکش بیرون تو هم برو بیرون و تفریح و خوش گذرونی با کسی یا خودت بلکه به خودش بیاد

2740
عزیزم مشکلت خیلی خاصه و چیزی نیست که ماها اینجا راهنکاییت کنیم چون هرکاری ممکنه شرایطت رو خیلی بدتر ...

واقعا موندم چیکار کنم رابطه ۵ ساله سخته ولی کردنش 

ولی این شرایط هم نمیتونم پذیرا باشم

شوهر من ی مدت مدیر ساختمون شد، دقیقا وضعمون همین بود، تا ۷ شب سرکار بود بعدم ک میرسید تا ۹-۱۰ وایمیساد پای کارای تعمیر و نصب دوربین ساختمون و این چیزا

کلی دعوا کردیم اون مدت

میفهمم چقد سخته

باهاش صحبت کن بگو تو تمام روز سرکاری وقتی میای حق منه بقیه تایمت پیش من باشی، بگو هر تفریحی با پسرعموت میکنی بیا دوتایی خودمون بکنیم، تنوع ایجاد کنید، باهم بیرون برید، شاید زندگیتون خیلی یکنواخت شده ک اینکارو میکنه

کجا میرن واسه کار میره یا تفریح؟اگه کار میره که با سیاست و یه چیزایی که حساسه جلبش کن طرف خودت که اع ...

با پسر عموش هر شب دوساعت میرن میشنن تو کافه 

اصلا نمیدونم پسر عموش رو خیلی دوست داره خیلی تعصبشو میکشه

در حدی که به چشم رقیب میبینمش

شوهر من ی مدت مدیر ساختمون شد، دقیقا وضعمون همین بود، تا ۷ شب سرکار بود بعدم ک میرسید تا ۹-۱۰ وایمیس ...

چیکار کردی شوهرت خوب شد؟ 

کلا تفریح و گردش با من رو گذاشته کنار نمیدونم چرا 

نمیدونم پسر عمو چی داره که من ندارم