2737
2739

هفته ده بارداریم علائم حالت تهوع و اینا از بین رفته

سرپا که میمونم کمر درد میگیرم باید سریع دراز بکشم،

الان یه تایپیکی بود خانومه گفتن اینجوری بودن دورازجون بچم بعدا فهمیده قلب بچه نمیزده دیگه

سونوم هفته دیگست چون هفته پیش رفتم دکترم‌میگه من صلاح نمیبینم بری شرایطتت طبیعیه ولی استرس دارم کسی تجربه داره؟فکرم درگیره

وا طبیعیه عزیزم

فقط زیاد سرپا نباش و فعالیت نکن تا خوب جاش محکم شه😁

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکم سرپا میمونم از کمر درد میمیرم و پامم میگیره.دکترم گفت از سیاتیکه 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2731

علائم همش میره و میاد 

فردا پسفردا علایمت بیشتر از قبل برمیگرده 

به چیزای خوب فکر کن و به خدا توکل کن

اصلا هم نگران نباش

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم یکم سرپا میمونم از کمر درد میمیرم و پامم میگیره.دکترم گفت از سیاتیکه 

ای بابا چقدر بد

منم تا یکم ظرف میشورم یکم‌کار میکنم کمرم درد میگیره مثل وقتی که یه چی سنگین بلند میکنی

عزیزم یه نفر هم دقیقا چند وقت پیش همینطوری منو ترسوند 

درد سینه و حالت تهوع و همه علائمم چند روز از بین رفت می‌گفت علائم سقط هست 😐 پا شدم رفتم سونو دیدم بچه م داره سرسره بازی میکنه و حالش خوبه 

ربطی نداره گلم نگران نباش

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

منم تا هفته نه علایم بارداری نداشتم از دوازده به بعدم باز علایمم کمتر شد نگران نباش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

نه اصلا اتفاقا علایم خوبی کمردرد تا ماه شش هست برا بعضی ها 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ای بابا چقدر بد منم تا یکم ظرف میشورم یکم‌کار میکنم کمرم درد میگیره مثل وقتی که یه چی سنگین بلند می ...

اره منم کم کم کارامو میکنم ولی درد پام خیلی بده رگش میگیره نمیتونم از جام بلند شم.یه بچه کوچیک هم دارم که واقعا سختمه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم