2733
2734
عنوان

با خانواده ای که زنه ب مرد خیانت می‌کنه چجوری قطع رابطه کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3352 بازدید | 111 پست
باهاش دهن به دهن نشو ...اگه براش مهم بود که اصلا جار نمی زد ..بعدم نمی گفت سخت نگیر..

شما هم لطفا دهنت رو ببند زیادی بی شعوری 

در حدی نیستی ک جوابت رو بدم 

با شعور ب اون خانمی میگن ک تذکر داد و من پذیرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم گ شوخی کردم و فهمیدم گارم زشت بود لازم نبود بری پستای منو بخونی بیخبال بگذریم امیدوارم در شرای ...

خوبه که متوجه زشت بودن حرفت شدی

و اینکه خوبه گاهی آدما به خاطر کاراشون سرزنش بشن تا یادشون بمونه بعضی کارا تاوان داره،اینو به حساب دل شکوندن نزار

شما هم لطفا دهنت رو ببند زیادی بی شعوری  در حدی نیستی ک جوابت رو بدم  با شعور ب اون خانم ...

دیکه ازت توقعی بیشتر از این نیست

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2731
ب تو ربطی نداره خانم قدیس  حداقل جراتشو داشتم و اعتراف کردم  مثل بعضی ها نیستم ک ادای ام ...

اینجا تاپیک بزنی بعضیا شعور ندارند میرند کل تاپیکت رو میگردند تا یه چیزی ازش پیدا کنن متاسفانه،کی این فرهنگ جا میفته تاپیک بقیه روشخم نزنیم خدا عالم

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
ماشالا به جراتت،آفرین،الان میری مرحله ی بعد🙂

جنابعالی گناهکار ترید که ابروی بنده خدا رو جلوی خلق خدا میبرید

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
2738
اینجا تاپیک بزنی بعضیا شعور ندارند میرند کل تاپیکت رو میگردند تا یه چیزی ازش پیدا کنن متاسفانه،کی ای ...

واقعا بی ادب و بی شعور هستن و جالبه ک ادعای خدایی دارن 

اگه همینا ب جای من بودن  کارایی میکردن ک قابل گفتن نیست

زندگی با یه فرد معتاد ک هشت سال ب من دست نزد و هزار تا چیز دیگه 

این مسئله میتونست تهش همون توبه ی شما باشه و بس،ولی اومدی زیر تاپیک کسی که درمورد خیانت نظر مثبتی ند ...

اگه شما نگفته بودید ما مثل شما علاف نبودیم تاپیک این خانم روبخونیم

جنابعالی گناهکار ترید که ابروی بنده خدا رو جلوی خلق خدا میبرید

چی میگی😂😂😂خودش تو سایت عمومی تاپیک زده هیچ،اومده زیر تاپیک این بنده خداهم نوشته منم خیانت کردم سخت نگیر بعد من آبروشو بردم؟!!!توروخدا بیا حرف نزن

واقعا بی ادب و بی شعور هستن و جالبه ک ادعای خدایی دارن  اگه همینا ب جای من بودن  کارایی م ...

عزیزم بخدا اکه این خانم بطاهر مسلمان جار نزده بود ما مثل ایشون علاف نبودیم در مورد تاپیکای قبلیتون چیزی بخونیم ،مطمئنم با توبه شما از همه ما پاکترید

2706