2733
2734
عنوان

فامیل عوضی

237 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها..اعصابم از دست فامیل عوضیمون بهم ریخته..من با یکی از فامیلای نزدیکمون درددل کردم از یکی از فامیلای دیگمون به اسم سارا که بیتربیت و حسود بودن غیبت کردم اونم بدشونو میگفت.گفتم منم بدم میاد ازشون و..نمیخوام ببینمشون..اینا تو شهرستان هستن تو ی شهرن..بعد اونوقت هفته پیش سارا زنگ زده که من فلانیو همون فامیل حسود و که اصلا هیچوقت تحویلشون نمی‌گرفت دعوت کردم ..شما هم بیاین..یعنی چقدر آدم بیشعور می‌تونه باشه ..که همچین کاری کنه

خدا لعنت کنه آدمایی که اعصاب خورد میکنن..خودشم میدونست که امکان رفتن به مهمونیشو نداریم..زنگ میزنه تیکه میندازه ..دو سه روز مونده به مهمونیش میزنگه من آشغالارو دعوت کردم..حالم بهم میخوره از این آدمای بیشعور..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیو خودم کردم! طرف خودشم بد می‌گفت..ضمنا لعن به خودتون!

همین رفتار زشت و زننده رو با فامیلت هم داری انتظار داری بزارن روی سرشون تحویلت بگیرن

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
2738
اشتباه کردم که با این عوضی صمیمی شدم و درددل خردم.می‌دونم پشت سر اونام غیبت میکنن

دیگه شده،درس عبرت خوبه،منم دارم تمرین میکنم اصلا غیبت نکنم‌ واقعا بدم میاد

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
همین رفتار زشت و زننده رو با فامیلت هم داری انتظار داری بزارن روی سرشون تحویلت بگیرن

نمی‌فهمم شما چطور تو محیط مجازی قضاوت میکنید..جواب بی ادبی یکی دیگرو دادم ..شما این وسط چیکاره ای